Google
  • הגדל גופן
  • גופן ברירת מחדל
  • הקטן גופן
ד"ר אריק איימס- מומחה רפואה אסתטית ודרמטולוגיה קוסמטית

פילינג

פילינג נחשב לאחד מטיפולי היופי הקדומים ביותר בעולם שאפיינו את שיגרת הטיפוח של מיליוני נשים. קילוף העור המסורתי עבר מהפכה בחלוף השנים הודות לפלאי הטכנולוגיה בתחום הרפואה האסתטית והדרמטולוגיה הקוסמטית ואלו לוקחות את התהליך שלב אחד קדימה מבחינת התוצאות בשטח. הפילינג הינו שיטת קילוף או המסה מבוקרת של שכבות העור העליונות הנעשית באמצעות מריחת תמיסות ייחודיות או הבזקי לייזר באזור הייעודי. פעולות אילו גורמות להתחדשות רקמת העור ובעקבות כך נראה העור אחיד,צעיר,קורן ורענן.
תוצאות הפילינג תלויות ברמת חדירותו-
החל מהשטחי ביותר, שמבוצע לרוב ע"י קוסמטיקאיות ורמת חדירותו הינה מינימאלית ומשמש בעיקר לרענון העור ותחזוקתו לתקופה קצרה, ועד לעמוק ביותר, אשר מבוצע אך ורק ע"י רופא מיומן ויוצר המסה מבוקרת של העור, מעניק שיפור דרמטי למרקם העור ומראהו, טשטוש ניכר של קמטים, פיגמנטציה ואף חטטים.
בין סוגי פילינג אילו, נמנים סוגי פילינג שחדירותם עמוקה יותר מהפילינג השטחי, אך לא מגיעים אל שכבות העור העמוקות יותר בדומה לפילינג העמוק ומתאימים במיוחד להבהרת כתמים והחייאת מראה העור.
בין אלה העמוקים יותר נמנה הפילינג הבינוני אשר רמת חדירותו הינה עד לדרמיס הפפילארי (החלק העליון של השכבה השנייה של העור). פילינג זה מתאים להבהרה קלה של כתמים והחייאת מראה העור.
לאלו החפצים במראה רענן וזוהר לפני האירוע העומד על הפרק, יתואם פילינג מיוחד לקראת אירועים-רמת חדירותו הינה עמוקה יותר מהפילינג השטחי, מעניק לעור מראה רענן, מלא ברק, צעיר וזוהר יותר לתקופת זמן קצרה.
סוגי פילינג אילו,המקנים לעור חיות ורעננות, מאפשרים תקופת החלמה קצרה במיוחד ומבוצעים במסגרת הקליניקה ע"י רופא מיומן בלבד.

פילינג בינוני פלוס

הפילינג הבינוני פלוס הינו פרי פיתוח חדשני וייחודי מבית ד"ר איימס, בעל רמת חדירות עמוקה יותר מזו של הפילינג הבינוני, שכן רמת חדירותו הינה בין הדרמיס הפפילרי לרטיקולרי. הפילינג הבינוני פלוס מצוין לרענון מרקם העור ולהענקת מראה צעיר, קטיפתי, אחיד וקורן. פילינג זה נותן מענה מרבי ואף מסיר כתמים עיקשים כגון פיגמנטציה על רקע הורמונאלי, נמשים וכתמי גיל. הפילינג הבינוני פלוס מקנה לעור גמישות ומתיחות רקמתית ובכך מעניק לעור מראה חלק ומוצק. בנוסף,הפילינג מסייע בטשטוש קל של קמטוטים והשטחתם הקלה של החטטים.
פילינג בינוני פלוס בשלושה שלבים
בזכות גרסתו המהפכנית של ד"ר איימס, ניתן לבצע את הפילינג הבינוני פלוס  בשלושה שלבים בהפרשים של כחודש בין טיפול לטיפול. בזכות ההדרגתיות בה מבוצע הפילינג בשיטתו הייחודית של ד"ר איימס, וכן בזכות השימוש בתמיסה שפותחה במיוחד על-ידו, מתאפשרת חזרה מהירה לשגרה-אך לא על חשבון תוצאות פנומנאליות!
עוד על פילינג בינוני פלוס בשלושה שלבים לחצו כאן .

פילינג עמוק 2 החדש

הפילינג העמוק חודר לשכבה האמצעית של הדרמיס ומיועד למתיחת העור, טשטוש קמטים, הסרת כתמי פיגמנטציה עיקשים והשטחת צלקות אקנה וחטטים.
בשיתוף עם שניים מבכירי הכימאים בארץ, ד"ר אריק איימס פיתח את שיטת פילינג עמוק 2 החדש שהינה הפרוצדורה הרפואית האפקטיבית ביותר בהצערת הפנים והעור וזאת באמצעות תמיסה ייחודית המורכבת מ-9 מרכיבים, ומותאמת לכל מטופל/ת באופן אינדיבידואלי. הפרוצדורה מתבצעת בחדר טיפולים סטרילי, תחת טשטוש בלבד ולא בהרדמה כללית, אשר יש בה פעמים סיכונים . זמן ההחלמה הראשוני בשיטה זו הינו קצר באופן משמעותי ונמשך כ-5 ימים בלבד. פילינג עמוק 2 החדש מהווה מהפכה בתחום הרפואה האסתטית ,תוצאות הטיפול הינן דרמטיות ומביאות לידי טשטוש, מתיחה, השטחה והחלקת קמטים וקמטוטים, לעיתים עד כדי העלמתם. כמו כן הטיפול מעניק טשטוש והעלמת כתמי פיגמנטציה עקשניים במיוחד,שיפור ניכר במראם של צלקות וחטטי אקנה ועוד. פילינג עמוק 2 החדש מטפל בהצלחה בהזדקנות העור, מותח וממצק את רקמת העור ע"י גירוי סיבי קולגן ואלסטין כך שהעור נותר חלק,אחיד ובעל מראה צעיר ובריא.
למעשה זוהי מתיחת הפנים ללא ניתוח הנהנית מכל היתרונות ומתוצאות יוצאות מן הכלל!  עוד על פילינג עמוק 2 החדש

פילינג באמצעות לייזר

פילינג בשיטה זו מגרה ומעודד את מנגנון ייצור הקולגן המאט את קצב פעולתו עם הגיל. הלייזר מאפשר מתן טיפול נקודתי ויעיל המאפשר ביצוע בינוני ובינוני פלוס ממוקד לעור הפנים, הצוואר,המחשוף וגב כפות הידיים. לעיתים, הטיפול באמצעות הבזקי לייזר מהווה טיפול משלים לפילינג הכימי וממקסם את תוצאותיו, אך הוא עומד גם בזכות עצמו. אורכי הגל השונים של הלייזר מאפשרים טיפול בעומק שונה של שכבות העור תוך צריבת כלי דם בדרגות שונות, בשיטת שתי וערב או בשיטה רציפה. אין מניעה לביצועו בכל ימות השנה אך נדרשת הקפדה על חשיפה מבוקרת מפני שמש ושימוש במקדם הגנה באופן קבוע.
מחלקת טכנולוגיית הלייזר בקליניקה של ד"ר איימס הינה מהמתקדמות והחדשניות בעולם, והמכשור הטכנולוגי כולל אפליקציית לייזר ייחודית לטיפול פוטוטרפי המסייע לוטיליגו ופסוריאזיס.

פילינג באזורים מיוחדים

כמו הכמיהה לפנים חלקות, מתוחות ונטולות כתמים,כך גם הכמיהה שאזורים חשופים אחרים בגופנו לא יסגירו את הגיל. אך בניגוד לעור הפנים העשיר בטפולות (בלוטות חלב,בלוטות הזעה,זקיקי שערות),אזורים אחרים בגופנו כמו הצוואר, המחשוף, אמות וגב כפות הידיים הם בעלי עור דקיק עם ריכוז טפולות נמוך יותר.
באמצעות גרסה מיוחדת שפיתח ד"ר איימס, ניתן פיתרון מצוין גם לאזורים מיוחדים אילו, במטרה לתת מענה המותאם במיוחד לצרכיו של העור הדקיק במיוחד באזורים אילו.
התוצאה המתקבלת הינה של גוון עור אחיד, מראה חלק, רענן וצעיר.
לראשונה,ועל פי פיתוחו של ד"ר איימס, מבוצע פילינג באזורים אילו גם על-בסיס פנול!
בקליניקה של ד"ר אריק איימס,מתבצעים סוגים שונים של פילינג, המותאמים באופן אינדבדואלי לכל מטופל/ת ומטופל/ת וכן לבעלי גוון עור כהה וצהבהב.


פילינג באמצעות הבזקי לייזר, פילינג באזורים מיוחדים, פילינג לקראת אירועים,פילינג בינוני ובינוני פלוס-בשלושה שלבים או בשלב אחד,פילינג עמוק קלאסי וכן פילינג עמוק 2 החדש ע"פ נוסחתו הבלעדית של ד"ר אריק איימס, הינם השכיחים בין סוגי הפילינג המתבצעים בקליניקה. 
מטופלות מספרות
מטופלת החודש
שאיבת שומן ממוקדת במסגרת הקליניקה ע"י מכשור חדשני עם חזרה מיידית לשגרה!

סגירת חורים בתנוכי האוזניים שהתרחבו עם השנים ופתיחתם מחדש

הרמת גבות ומתיחת פנים עדינה ע"י חתך כירורגי זעיר,ללא אשפוז וללא כאבים

הרמת עור הפנים והצוואר באמצעות מגוון סוגי החוטים הזמניים הקיימים בעולם 

הטבה מיוחדת ללקוחות הקליניקה!
מנוי של 4 טיפולי בוטוקס/דיספורט במחיר של 3 טיפולים
או 7 טיפולי בוטוקס/דיספורט במחיר של 5 טיפולים

עכשיו במחיר היכרות מיוחד!
מסיכת קרח לעור זוהר וקורן, המכיל חומצות, מינרלים וחומרי הזנה. חצי שעה עם מסיכת הקרח והמראה-לוהט במיוחד!

טריאדת האוזון
להצרת היקפים, חיטוב הגוף, המסת שומן וצלוליט והידוק הצוואר עכשיו בהטבה מיוחדת-2 איזורים במחיר אחד!

חדש ובלעדי לד"ר איימס!
הזרקת בוטוקס/דיספורט לאיזור הרביעי (הרקות) ולאיזור החמישי (הקרקפת) ליצירת מפתח עין רחב יותר,ליכסון העיניים ולהרמה נוספת של העפעפיים. 


דנטל סטודיו קליניק