אסתטיקת אוזניים

תיקון פגמים והחזרת המראה האסתטי לאוזניים שלך

האוזניים אמנם אינן מהאיברים המרכזיים ביותר בפנים ועבור נשים רבות השיער אפילו מסתיר אותן. אך למרות זאת, פגמים אסתטיים שונים ותהליכי הזדקנות טבעיים המשפיעים על האוזניים, בהחלט גורמים לשינוי במראה הכולל של הפנים. כך שאם את חשה לא בנוח לגבי האוזניים שלך ומרגישה צורך לתקן פגמים אסתטיים שונים בהן, את יכולה לדעת שאת בחברה טובה וכי נשים רבות חוות תחושות דומות. בקליניקה של ד"ר אריק איימס אנו מסייעים לאינספור נשים במגוון טיפולים אסתטיים מתקדמים ומותאמים אישית, כולל בתיקון פגמים אסתטיים באוזניים והחזרת המראה הצעיר שלהן.

מדוע אנשים מגיעים לטיפולים אסתטיים באוזניים
אמנם קהל היעד העיקרי שלנו בטיפולים אסתטיים בהקשר לאוזניים מורכב מנשים, אך זה לא מחייב ובהחלט יש גברים המבקשים לשפר היבטים במראה האוזניים שלהם. לצד פגמים אסתטיים ותפקודיים חמורים ומורכבים באוזניים, מצבים המצריכים ניתוח פלסטי מורכב יותר החורג לעיתים מעולם הרפואה האסתטית, אנשים מגיעים לטיפולים אסתטיים באוזניים עקב שלושה מצבים עיקריים:

  • חורי עגילים שגדלו והתרחבו עם השנים (לגודל של כמה מ"מ), מה שיוצר מראה מבוגר ולא אסתטי של האוזניים ואי לכך של כל הפנים.
  • קרעים שנוצרו בתנוך האוזן עקב חורי עגילים שגדלו יתר על המידה.
  • אובדן נפח בתנוכי האוזניים עקב תהליכי הזדקנות טבעיים ושינויים פנימיים ברקמות המרכיבות את האוזן.
פתרונות הטיפול שד"ר איימס מציע
בקליניקה של ד"ר אריק איימס מבצעים מגוון רחב של טיפולים בתחומי הרפואה האסתטית והדרמטולוגיה הקוסמטית. לצד טיפולים ופתרונות אסתטיים מתקדמים נוספים אנו מציעים גם פתרונות יעילים ומדויקים לאוזניים. בכל טיפול ישנו דגש לא מתפשר על דיוק, התאמה אישית של טקטיקת הטיפול ויצירת מראה טבעי. הפתרונות שד"ר איימס מציע למטופליו הרבים בהקשר לאוזניים כוללים:

  • סגירת חורים באוזניים: טיפול זה כולל הליך פשוט ומהיר, הכולל הסרה של העור בתוך החור שגדל/ התארך כך שהרקמה החשופה תוכל להירפא באופן האופטימאלי ולתרום לסגירה מוחלטת של החור. בנוסף מיושמים תפרים זעירים במיקומים אסטרטגיים לסגירת החור, מניעת צלקות עד כמה שניתן ושמירה על מראה טבעי של תנוכי האוזניים. הליך דומה מבוצע עבור תיקון קרעים עקב חורי עגילים באוזניים. מדובר על טיפול קצר ופשוט יחסית, מבוצע תחת הרדמה מקומית וניתן לחזור לשגרה במהרה.
  • השבת הנפח לתנוכי האוזניים: תוך שימוש בחומרי מילוי מקצועיים, בטוחים ויעילים ד"ר איימס משיב את הנפח שאבד לתנוכי האוזניים ומספק מראה צעיר, בריא ואסתטי. חומרי המילוי מיושמים בהזרקות מדודות וזעירות לאזורים הרלוונטיים באוזן.

למידע נוסף על הטיפול המתאים ביותר עבורך ולקביעת פגישת ייעוץ בלתי מחייבת בקליניקה של ד"ר אריק איימס, התקשרי אלינו היום ונשמח לעזור. במהרה תוכלי לקבל חזרה את המראה שאת רוצה לאוזניים שלך ולכלל הפנים.

למידע נוסף אודות טכניקת הטיפול באמצעות חומרי מילוי

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: