הזרקת בוטוקס או דיספורט

טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס או דיספורט מתבצע על ידי הזרקה לשלושה אזורים אנטומיים עיקריים: למצח, בין הגבות (קמט הזעף) ולצידי העיניים. משך השפעת תכשיר בוטוקס או דיספורט הינו זמני ונע בין 3-7 חודשים. לא ניתן לצפות את משך ההשפעה, כיוון שזו עשויה להשתנות ממטופל/ת למטופל/ת ואף מהזרקה להזרקה. לאחר תקופה זו,השפעת החומר מתפוגגת ועמה הקמטים חוזרים לסורם. בהזרקה קבועה של תכשיר בוטוקס או דיספורט לאורך זמן ניתן למנוע את היווצרותם של קמטים עתידיים וּלשטח את הקמטים הקיימים.

טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס הינו רווח במיוחד בתחום הרפואה האסתטית, אך יש צורך במיומנות רבה ושיטת הזרקה מדויקת ומיומנת לשם קבלת תוצאות רצויות.

הטיפול מתבצע בשני שלבים כדי להבטיח תוצאה אופטימאלית ומרבית:
בשלב הראשון מוזרק תכשיר בוטוקס או דיספורט באמצעות מחט ייחודית ודקיקה במיוחד - אל אותם אזורים אנטומיים. טכניקת הזרקה יעילה מהווה הכרח לתוצאה משביעת רצון, ועל כן פותחה שיטת אופטימיזציה ייחודית, המתבצעת בקליניקה של ד"ר איימס באופן בלעדי. זו כוללת הזרקת בוטוקס בנקודות הזרקה נוספות הייחודיות לשיטתו של ד"ר איימס, הלא הן הרקות והקרקפת. הזרקה לאזור הרביעי- הרקות, יוצרת אפקט לכסון קל של העיניים, והזרקה באזור החמישי- הקרקפת, מחזקת את אותו אפקט, ומייצרת הרמה נוספת של המצח,הגבות,העפעפיים.

כחלק משיטת האופטימיזציה,ישנו דגש רב על הזרקת הבוטוקס בצידי העיניים.
הואיל וידוע כי בצידי העיניים השפעת החומר הינה חלקית וקצרה יותר, מתווספות מספר נקודות הזרקה אל אזור זה בכדי למקסם את משך השפעת החומר.

לעיתים ניתן לתת מענה בשיפור "שקיות" תחת העיניים, טשטוש קמטוטים ויצירת מפתח עין רחב יותר, זאת באמצעות הזרקת בוטוקס לאזור העדין שתחת העיניים, דבר המצריך יד מיומנת ומקצועית.
"קמטוטי הארנב" הנמצאים משני צידי האף בחלקו העליון, יקבלו מזור גם הם בזכות טכניקת ההזרקה הקיימת בקליניקה.

בשלב השני של הטיפול באמצעות הזרקת בוטוקס, ולאחר כחודש מיום מההזרקה הראשונה, רצוי להגיע לביקורת לשם תוספת של החומר וזאת על מנת לקבל תוצאה מקסימאלית וחיזוק האפקט. במידת הצורך יתוקנו א-סימטריוֹת קלות, בדרך כלל מוּלדוֹת או נרכשות,של העיניים והגבות.

שימושים נוספים להזרקת בוטוקס או דיספורט

באמצעות הזרקה מיוחדת וממוקדת של תכשיר בוטוקס או דיספורט ניתן:
• לגרום להרמה עדינה של קצה האף, לשיפור מראה האף הנשרי.
• ליצור אפקט ליפטינג לזוויות הפה (קמטי ה"מריונטות") ולשטח קמטוטים מעל השפה העליונה.
• להרים ולמתוח קלות את מיתרי הצוואר.
• באמצעות הזרקה ממוקדת של תכשיר הבוטוקס או דיספורט אל אזורים מזיעים, ניתן לטפל ולמנוע הזעת-יתר בקרקפת, בית השחי,הידיים והרגליים.  

שימושים להזרקת בוטוקס או דיספורט:
טיפול בהזעת יתר
תיקון אף
הרמת עפעפיים

בוטוקס® , וכן BOTOX®,
הינם סימני מסחר רשומים ומוכרים היטב,
בבעלותה הבלעדית של חברת Allergan Inc.
אשר הינה היצרנית של תכשיר BOTOX®.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: