הצרת היקפים

חושבת על הצרת היקפים? במאמר זה תביני את האתגרים המרכזיים בהצרת הקיפים, הטכניות פורצות הדרך כיום והתוצאות שניתן להשיג.

שגרת החיים האינטנסיבית המאפיינת את האדם המודרני, עורכת בגופו שינויים שאינם בהכרח מבורכים. כשמוסיפים גם גנטיקה למשוואה, התוצאה שמתקבלת נראית, לכאורה, בלתי הפיכה. אך בדיוק בנקודת ה"בלתי הפיך" נכנסת הקליניקה של ד"ר איימס הפוטרת אתכם מאחד האתגרים הגדולים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית- שומן וצלוליט. הצלוליט הופך לאורח קבע בגוף בשל הצטברות תאי שומן ברקמות התת-עוריות, אליהן השיטות המסורתיות לא מצליחות לחדור. במקרים בהם דיאטה או פעילות בחדר כושר פשוט אינה מספיקה ישנו פתרון אחד שנותן מענה אולטימטיבי – הצרת היקפים.
פנו עוד היום לקליניקה של ד"ר איימס ותיהנו ממגוון טיפולים מהפכניים!

לפגישת ייעוץ חינם

הצרת היקפים - דעו את האוייב

האויב האסתטי הקורא תיגר על הגוף הוא הצלוליט. מדובר בהצטברות של שומן תת-עורי כאשר זרימת הדם לרקמה בה הצלוליט מתרכז, אינה מספקת. ככל שהשומן בגוף מצטבר, במיוחד באזורים כמו ירכיים, ישבן, בטן, מותניים וזרועות - כך עולים הסיכויים להיווצרות צלוליט ומראה עור גבשושי. הצלוליט מופיע אצל נשים רזות וגברים חסונים כאחד והסיבה לכך נעוצה בעובדה שתאי השומן המרכיבים את הצלוליט אינם אותם תאי שומן המרכיבים את רקמת השומן של אדם שמן, אלא תאים הנמצאים בכל אדם - כאשר להבדיל מרקמת השומן הממוקמת על השריר, תאי שומן אלו כלואים בשכבת העור התחתונה ולכן הצרת היקפים בדרך של ירידה במשקל או פעילות ספורטיבית אינה מסלקת את הצלוליט הטורדני.

קראו עוד על צלוליט הטיפול בו

הצרת היקפים בטכניקות משולבות

לעתים הדרך הטובה ביותר לטיפול הצרת היקפים טמונה בשילוב טכניקות. הצרת היקפים בשיטתו החדשנית של ד"ר איימס נכללת באופן מושלם בהגדרה זו- מדוע? כי היא מסייעת בהמסת מצבורי השומן והצלוליט העודפים בשלוש טכניקות שונות שיחד יוצרות טיפול אחד מושלם!

טכניקות אלה כוללות-

• הזרקת גז אוזון (O3). באמצעות מחט עדינה מוזרק גז אוזון אל רקמות השומן והצלוליט התת-עוריות. תוצרי פירוקו ברקמות כוללים חמצן רפואי טהור (O2) ומולקולת חמצן נוספת בעלת סגולה לפירוק חומצות שומן בלתי רוויות והמסת צלוליט בצורה נקודתית. הבונוס- הצרת היקפים ועור חלק ומתוח.
הזרקת ממיסי שומן. בעת קיומם של מצבורי שומן אותם האוזון לא פירק, די במינון זעיר של תוצר הפוספטידיל כולין, לשם השלמת המלאכה. הפרוצדורה כוללת זריקות עדינות וממוקדות, במינון זעיר, אל מצבורי שומן נקודתיים בפלג הגוף העליון כמו פנים, סנטר וצוואר ובאזורים נוספים בגוף כגון ירכיים, בטן, זרועות, מותניים ועוד. הפוספטידיל כולין נקשר אל תאי השומן ומפרק אותם באופן הדרגתי. בתהליך זה השומן הופך למימי, מתנקז בדרכי הלימפה ומפונה דרך מערכת השתן.

מכשור טכנולוגי מתקדם. לשם מקסום תוצאות טיפול הצרת היקפים, משולבות טכניקות מתקדמות נוספות – גלי קול, גלי רדיו ולייזר.שילוב טכנולוגיות מתקדמות אילו מהווה מזור למיצוק העור הרפוי.
לעיתים, בכדי להגיע לתוצאות מקסימליות, ניתן לבצע שאיבת שומן מקומית עדינה.

הצרת היקפים באמצעות שילוב שלוש שיטות אילו, מתבצעת כסדרה של 8 עד 12 טיפולים במרווחים של שבוע בין טיפול לטיפול.

תוצאות הטיפול:
המסה והפחתה ניכרת במצבורי השומן בכל האזורים- הפנים, הסנטר, הצוואר, המחשוף, הברכיים, הירכיים, המותניים והבטן.
המסה ושיפור מהותי במראה הצלוליט.
מתיחת הצוואר וחיטוב קו הלסת - מיצוק, מתיחה והרמה של העור.
החדרת לחויות לשכבות העמוקות של העור תוך שיפור צבע העור ומרקמו.
עידוד יצירת קולגן ואלסטין, הגורמים למתיחה וּלמיצוק של העור בכללותו.
תפרוסת שומן אחידה, מאוזנת ופרופורציונאלית בגוף.


Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: