מילוי קמטים

מילוי קמטים הוא אמנות לכל דבר, מפני שכמו כל יצירת פאר, גם פיסול הפנים מהווה מלאכה הדורשת את יישומן של מיטב הטכניקות המקצועיות, טביעת עין חדה לכל שקשור לאסתטיקה וכמובן, חומרי גלם איכותיים. חומרים אלו נחלקים לחומרי מילוי זמניים וקבועים המוזרקים בדיוק ומיומנות מרביים לאזור הקמט, סביבו ובשכבות העור תחתיו. שילובם של פרוצדורות חדשניות וחומרי מילוי בעלי פונקציות מגוונות מניב תוצאות המדברות בעד עצמן- העלמת קמטים עמוקים כמו גם קמטוטים עדינים, השבת נפח אבוד, שחזור המראה הגרמי שאבד, וכל זאת ללא כל התערבות כירורגית וחזרה מיידית לשגרה. בתום אבחון וייעוץ בקליניקה של ד"ר איימס, יותאם טיפול אפקטיבי שיטשטש וימזער כל קמט סורר.לפגישת ייעוץ חינם

מדוע נוצרים קמטים?

קמטים נוצרים מסיבות שונות, אך אף קמט אינו חסין בפני האסתטיקה הרפואית. ברשימת ברי מילוי קמטים מצויים קמטים הנוצרים באופן דינמי מהבעות הפנים השונות כשביניהם נמנים קמטי החשיבה באזור המצח, קמטי הזעף בין הגבות, קמטי הצחוק בצידי העיניים ובקו שבין זווית האף לזווית הפה, וכמובן, קמטי המריונטה העיקשים הממוקמים בזוויות הפה. לקמטים אלה מתווספים הקמטים הנוצרים מתהליך הזדקנות העור ורפיונו בשל שינויים פיזיולוגיים בגוף האדם המשפיעים על הפחתת ייצור הקולגן ואגירת הלחות בעור. קמטים אלו מתרכזים באזור הלחיים (אקורדיון) ותהליך היווצרותם מואץ בשל תזונה לקויה, חשיפה לשמש ולסביבה מזוהמת, מחסור בשינה ובשתיית מים. מילוי קמטים יכול לשקם את מראה העור ולשמור על מראהו הצעיר.
ישנם חריצים המהווים תוצר השפעתם של גורמים חיצוניים ופנימיים גם יחד, ביניהם מצויים בעיקר הקמטוטים הידועים סביב אזור השפתיים. מקורם, בניגוד לדעה הרווחת, אינו נובע מעישון בלבד, אלא משילוב בין  גורמים אתניים- גנטיים, פעילות שרירי האזור- כיווץ ורפיון, חשיפה ממושכת לשמש, שינויים הורמונאליים וכמובן, נסיגת חניכיים המהווה גורם עיקרי.

העלמת קמטים באמצעות חומרי מילוי

מילוי הקמטים נעשה במרבית המקרים באמצעות חומרי מילוי זמניים המתחקים אחר חומצות וחלבונים טבעיים המצויים בגופנו. מכאן נובעות תכונותיהם- ידידותיים אך בעלי זמן ספיגה מהיר יחסית. זמן השפעתם מתפרס על פני חודשים ספורים ועד מעל לשנתיים בהתאם לסוג החומר, טיבו, כמותו ומקום הזרקתו.

ברשימת ה"זמניים" מצויה החומצה ההיאלורונית, פולימר הבנוי ממולקולות סוכרים רבות (פוליסכריד) המתרכז בחללים שבין תאי העור. החומצה מעניקה לרקמות את הנפח והלחות, ומשמשת כבסיס לקולגן ולסיבי אלסטין המעניקים לעור נפח וגמישות. קיימות מספר חומצות היאלורוניות המשמשות למילוי ונבדלות זו מזו לא רק בריכוזן ומידת סמיכותן אלא באזורי ההזרקה והמטרות העומדות בבסיס הזרקתן.
זמן השפעת החומר נע בין שלושת רבעי שנה לשנה וחצי או לחילופין בין שנה וחצי ל-3 שנים כאשר מדובר בחומצה היאלרונית בסמיכות גבוהה יותר.

מילוי קמטים בסיליקון רפואי טהור

במרוץ להעלמת הקמטים, מככב הסיליקון הרפואי הטהור. מרקמו דמוי ג'ל והרכבו סינתטי, אך יחד עם זאת  אינו מצריך בדיקת רגישות מקדימה בשל היותו סטרילי והיפואלרגני. להבדיל מחומרי מילוי קמטים הממלאים תפקיד של פילרים  (חומרי מילוי), הרי שסיליקון רפואי טהור מתפקד כחומר גירוי המעורר את תאי הפיברובלסט לייצר מעטפת טבעית של קולגן. מעטפת זו היא שיוצרת את אפקט המילוי ומקנה מראה טבעי ומגע רך ומעודן לעור הפנים.

הסיליקון מוזרק במינונים נמוכים בטכניקה מיוחדת, בטוחה ויעילה הנקראת הזרקת "מיקרו טיפה". הפרוצדורה מבוצעת בצורה הדרגתית ומתפרסת על פני 5-8 טיפולים במרווח זמן של מספר שבועות עד מספר חודשים בין טיפול לטיפול. טכניקה זו מאפשרת פיקוח על התוצאה ועיצובה לכל אורך התהליך עד קבלת המראה המושלם.
מעבר להיותו היפואלרגני ובעל יכולות מדהימות לעידוד יצור קולגן, בהשוואה לחומרי מילוי קמטים אחרים, משך זמן השפעתו של הסיליקון הוא גם הארוך ביותר. שקלול הזדקנותו הטבעית של העור יחד עם גורמי האצה חיצוניים מגדירים את משך השפעתו של הסיליקון בין 5 ל-20 שנה.

תמונות של מילוי קמטים לפני ואחרי

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: