מילוי שקעים בעיניים - טשטוש עיגולים שחורים מתחת לעיניים

סובלת משקעים או שקיות מתחת לעיניים? שום טיפול לא ממש עוזר? נמאס לך להימנע מלהסתכל על עצמך במראה?

במאמר תלמדי על הסיבות למצבך ועל הפתרון הייחודי שאנו מציעים.

הופעתן של שקיות, קמטוטים ואף שקעים מתחת לעיניים, אינם דבר מפתיע, במיוחד כשמדובר ברקמת העור העדינה ביותר בפנים. השקיות הסוררות או עיגולים השחורים מופיעים כבר בגילאי ה-20 ושכיחותם רק הולכת וגוברת בחלוף השנים. כעת, השאלה הנשאלת היא- עד מתי? עד מתי תעקמו מבט בכל הצצה בראי, עד מתי תירדמו עם פלחי מלפפון על גבי העיניים ועד מתי תנסו כל תכשיר "פלא" המוצע בשוק רק כדי להתאכזב ולנסות מוצר חדש? התשובה לכך- עד כאן!
למה? כי בקליניקה של ד"ר איימס, גם העור העדין ביותר מטופל בצורה יעילה ועדינה, והתוצאות – עור זוהר, מתוח ובעל גוון אחיד. אנו מציעים מגוון טיפולי טשטוש עיגולים שחורים הכוללים מילוי שקעים מתחת לעיניים, הבהרת כהויות והמסת שקיות מתחת לעיניים באמצעות הזרקה ממוקדת של חומרים ממיסי שומן ו/או הזרקת חומר מילוי לשקע שתחת השקית כדי ליצור מראה אחיד ומישורי.לפגישת ייעוץ חינם

הגורמים העיקריים להיווצרות שקעים מתחת העיניים

• תהליך ההזדקנות (aging process). מדובר בתהליך טבעי המתרחש בקרב כל בני האדם הגורר עמו שינויים פיזיולוגיים הדרגתיים. בין השינויים הללו ישנם שינויים גרמיים ורקמתיים המעודדים את שקיעת העיניים אל פנים הגולגולת, הגורמים להיווצרות שקעים מסביב לעיניים ואטרופיית רקמת השומן, המתורגמת לצמצום ניכר בנפחה ואפקטים של שקעים והצללה תחת העיניים. בנוסף, חלה גם הידקקות העור החושפת את הסתעפות כלי הדם ופוגעת באסתטיקת הפנים.
• פגיעה רקמתית. פגיעה ברקמת השומן נגרמת לא רק מחמת הגיל אלא מקורה גם בשינויים הורמונאליים כמו ירידה בגירוי המתבטא במטבוליזם לא מאוזן של חלבון, ירידה בעצבוב ואספקת הדם המקומית, תזונה לקויה, חשיפה מרובה לשמש, לחץ מקומי, חולי ועייפות.
• ניתוחי הרמת עפעפיים (blepharoplasty). מדובר בפרוצדורה כירורגית מוכרת הכוללת הסרת עודפי עור ושומן שמקורם בדפורמציות מולדות או נרכשות- עיוות רקמתי בעקבות שבר, צניחת עפעפיים בעקבות שינויי הגיל ועוד. אחד מתוצרי הלוואי של הסרת רקמת השומן היא פגיעה במבנה הרקמה הקיימת, בעיקר בעפעפיים התחתונות, המתורגמת לשקעים וכהות תחת העיניים.
• גנטיקה ואתניות. גלגל העין ממוקם בתוך ארובת העין ועטוף ברקמת שומן כאשר הגנטיקה היא זו המכתיבה את עומק הארובה ועובייה של רקמת השומן. האתניות והגנטיקה הולכים יד ביד, כאשר בקרב גזעים שמקורם באירופה ניתן להבחין בארובות עין עמוקות יותר, מאשר בקרב אפריקאים או אסיאתיים.
• CD (contact dermatitis) - תפרחת של העור המצטברת סביב העיניים והלוקים בה לא תמיד מודעים לכך. תפרחת זו עלולה ליצור כהות סביב העיניים ומכאן מבוגר ועייף.
הרפואה מתייחסת לשקעים וכהויות הנוצרים בתהליכים אלו ובתהליכים נוספים, כבלתי ניתנים לתיקון.
למרות זאת, ד"ר איימס, בשיטתו הייחודית תוך הבנת המנגנון המדויק העומד מאחורי היווצרותם, הצליח לפתח טיפול טשטוש עיגולים שחורים אפקטיבי ביותר, המעניק שיפור של 35%-75% במראה הרקמה.

טשטוש עיגולים שחורים מתחת לעיניים ומילוי שקעים בעיניים - כל הפרוצדורות תחת קורת גג אחת!

על מנת לבצע טשטוש עיגולים שחורים, מומלץ לפנות לקליניקה של ד"ר איימס לקבלת מגוון טיפולים המתבצעים, לנוחיותכם, תחת קורת גג אחת. בקליניקה תוכלו לטשטש את העיגולים השחורים באמצעות קרם תרופתי ייחודי בשם step ,המורכב מ-9 חומרים פעילים במיוחד.הקרם מבהיר את העור ומשולב בטיפולי הפילינג השונים או בשילוב עם טיפולי מילוי השקעים, שהם בפני עצמם מהווים מקור להצללה.
טכניקת המילוי: טשטוש עיגולים שחורים מבוצע ע"י מילוי שקעים בעיניים באמצעות מחט קנולה עדינה במיוחד, המפחיתה את הופעתם של שטפי דם. בשל שקיעת העיניים, ד"ר איימס משתמש בטכניקה מיוחדת של Subsicion (הפרדת רקמות) לתוצאות מאריכות שנים!
שיטת ההזרקה המקצועית והמיומנת של ד"ר איימס, בשילוב עם חומרי המילוי האיכותיים ממשפחת החומצה ההיאלורונית או שומן עצמי, ממלאים את השקעים ללא כאב ומטשטשים את השקעים והשקיות מתחת לעיניים. לעיתים,ניתן לבצע הזרקה של חומרי מילוי ו/או שומן גוף בעפעף עליון-למתאימות בלבד.
ממקסמים תוצאות: בכדי לקבל מענה מיידי גם להופעתם של שקיקי השומן תחת העיניים, ניתן לבצע הזרקה נקודתית של ממיסי שומן שיובילו להמסת שקיות מתחת לעיניים בצורה מושלמת.
ומה לגבי התוצאות? טשטוש עיגולים שחורים,מראה רענן,צעיר,זוהר ונטול שקעים וכהויות שמקנים מראה עייף. מדובר בטיפול מהיר שתוצאותיו, בניגוד לאזורי הזרקה אחרים, נשארות לאורך זמן. זאת מכיוון שמדובר באזור פחות תזזיתי וההזרקה מתבצעת בקירוב לעצם, מה שמותיר את אפקט המילוי לתקופה ממושכת המגיעה לעתים בין 3 עד 4 שנים, ולעתים אף עד 5 שנים!

הבהרת כהויות!

פילינג כימי, ברמות חדירות בינונית עד גבוהה, מהווה מזור מצוין כהויות באזור העיניים. הסיבות לכך מתמקדות בהשגת אפקט הבהרה משמעותי אך ידידותי לעור העדין, וכמובן, יצירת מראה אחיד ללא כל היווצרות של היפופיגמנטציה חיוורת באזור המטופל.
בקליניקה של ד"ר איימס תוכלו ליהנות ממגוון סוגי פילינג בעלי נוסחאות ייחודיות הפותרות את בעיית הכהות לכל גווני העור:

פילינג בינוני- חודר את חלקו העליון של הדרמיס (דרמיס פפילרי), מחייה את העור ומשמש עבור הבהרת כהויות.

פילינג בינוני פלוס- רמת חדירות גבוהה יותר משל הבינוני (חודר אל האזור שבין הדרמיס הפפילרי לרטיקולרי) ומטפל בכהויות חמורות יותר. ניתן לבצעו בטיפול בודד או בשלושה שלבים בהפרשים של כחודש בין טיפול לטיפול.

פילינג עמוק- בשיטה הקלאסית, הפילינג מסייע בהשטחה וטשטוש של קמטים שטחיים עד בינוניים, להשטחת חטטים ולהבהרת כתמים. פילינג עמוק נוסף המתבצע בקליניקה, הינו פילינג עמוק 2 החדש- פרי פיתוחו הבלעדי של ד"ר איימס. רמת חדירותו הינה הגבוהה ביותר מבין סוגי הפילינג השונים הקיימים בעולם, זאת באמצעות תמיסה ייחודית שבה תשעה מרכיבים, המותאמת לכל מטופלת באופן אינדיווידואלי. פילינג עמוק 2 החדש נותן מענה מקסימאלי לטיפולי טשטוש עיגולים שחורים, הבהרת כהויות וכתמי פיגמנטציה ולהצערה דרמטית של מראה הפנים והעור.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: