הסרת נקודות חן בשיטה מהפכנית!

לעתים הכינוי הנלווה לשומות המפארות את גופנו רחוק מלעמוד במבחן המציאות. במיוחד כשמדובר בנקודות העלולות להתרבות, לחרוג מגבולותיהן, לקיים אסימטריה וקומבינציות צבעים משונות, או פשוט להיווצר בפינות לא קונבנציונאליות. אם הנקודה לא כל כך חיננית, כדאי לבוא לאבחון, ייעוץ וטיפול בקליניקה המומחית בתחום הרפואה האסתטית והדרמטולוגיה הקוסמטית- הקליניקה של ד"ר איימס.

נקודת חן - מהי?
נקודת חן, המכונה גם שומה, הינה ריבוי של תאים מסוג מלנוציטים המתרכזים בשכבת האפידרמיס ואחראים על ייצור פיגמנט המלנין.
בין גורמי הופעתן מצויים: תורשה, חשיפה ממושכת לשמש ותולדה. שומות מולדות (congenital nevi) מופיעות באחוז מכלל הילדים ומהוות גורם סיכון מהותי למלנומה (בעיקר השומות הגדולות שבהן). צורת הופעה נוספת המצריכה מעקב ע"י רופא עור היא ריבוי שומות. תופעה זו פוקדת 7% מכלל בהירי העור הנוטים לפתח מספר שומות רב העולה על הממוצע של 25 שומות.
נקודות חן שאינן מהוות סיכון הן אלו שקוטרן אינו עולה על 5 מ"מ ובעלות גוון בודד או שניים, צורה סימטרית ושוליים ברורים. כל שומה החורגת מהגדרה זו ומחקה מלנומה נקראת שומה דיספלסטית וריבויה עלול להסתכם במלנומה.
מטפלים בעדינות!
הפתרונות שניתנו עד כה חבו בתוכם תופעות לוואי ותוצאות לא אסתטיות כמו למשל  הסרת הנגע ע"י ניתוח - פרוצדורה כירורגית המותאמת לנגעי עור עמוקים וכוללת חיתוך לשם הסרת נקודת החן. בטיפול זה יתכנו אלרגיה וזיהומים, אך בנוסף ניתוח ההסרה מותיר צלקות ומשך ההחלמה אורך את הזמן המרבי בהשוואה לפרוצדורות אחרות.

הפתרון של ד"ר איימס- הסרת נקודות חן באמצעות צריבה חשמלית


ד"ר איימס פיתח שיטה המבוססת על הסרת נקודת חן ע"י מחט חשמלית מיוחדת הצורבת את השומה כמעט ללא סימני הצטלקות, חתכים או תפרים. זוהי שיטה מהפכנית המאפילה על כל מתחריה!

ניתן למקסם את התוצאות ע"י שימוש בטכנולוגיית אור ולייזר, שיטה המיושמת בעיקר על נקודות חן שאינן עמוקות ואינה כרוכה בתפרים או חיתוך.

נקודת החן אינה חיננית? מיקומה וצורתה מהווים בעיה אסתטית ואף מעוררים חשד? הסרת נקודות חן את אריק איימס


פנו אלינו עוד היום

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: