עיבוי שפתיים- שינוי גדול בפרוצדורה קטנה

החלום על שפתיים חושניות, מלאות ברק וחיוניות הינו משותף לנשים רבות בארץ ובעולם. מדוע? כי מדובר באחד מסימני ההיכר לנשיות ואטרקטיביות. עיבוי שפתיים היא הפרוצדורה שמעניקה לנשים רבות את חלומן וכל זאת ללא התערבות כירורגית או תקופת החלמה. הטיפול מחייב שימוש בחומרי המילוי, הקבועים או הזמניים, האיכותיים ביותר וידיים מיומנות לביצוע המשימה על מנת לשמור על מראה טבעי, הרמוני וחושני המתאים לפניה וגילה של המטופלת. לעיתים השינוי ניכר כבר מהטיפול הראשון.


לפגישת ייעוץ חינם

למי מתאים עיבוי שפתיים?

עיבוי ומילוי שפתיים נותן מענה לנשים צעירות ומבוגרות כאחד בשל גורמים גנטיים וניוונים. חוסר סימטריה או מבנה שפתיים צר הינם תולדה גנטית כמו גם תולדת הגיל. השנים החולפות גוזלות  את נפחיות רקמת השפתיים ופוגעות במנגנון לחלוחן הטבעי. לרשימה מתווספים שינויים מבניים כדוגמת נסיגת חניכיים ושינוי בטונוס המופעל על השרירים סביב השפתיים. תוצאות תהליכי ההזדקנות הטבעיים מותירים שפתיים מקומטות, דקיקות, חסרות צבעוניות או סימטריה ולעתים גם מראה קמוץ. הלוק מתקבל בשל עיבוי האפידרמיס - בעוד הדרמיס מתחיל לאבד את החומרים המשמרים את הלחות והנפח של רקמת העור.

 איך מתבצע עיבוי השפתיים?

עיבוי שפתיים נחלק למגוון טיפולים פופולאריים, ביניהם עיצוב מראה השפתיים על ידי  הדגשת מסגרתן בלבד באמצעות חומרי מילוי. כמו כן, תוך זהירות מרבית ומיומנות אין-קץ, ניתן לבצע עיבוי הכולל לא רק את הדגשת הקונטור אלא גם הוספת נפח לשפה בודדת או לשתיהן יחד. גישה נוספת כוללת את מילוי הקמטים העמוקים המאונכים לקונטור השפה (קמטים פריאורלים סביב הפה ), אלו מהווים מטרד כי מאפשרים את גלישתו של פיגמנט השפה אל מעבר למסגרתה. כמו כן, ישנה האופציה הקלילה של מילוי הקמט הרוחבי המפאר את השפה העליונה ואת האזור המצוי מתחת לשפה התחתונה. טיפול נוסף כולל הזרקת חומר מילוי לשקעים הנוצרים בזווית הפה ( קומיסורות ) לשם הפגת המראה השמוט והשגת מראה צעיר.

החומרים המשמשים למילוי שפתיים 

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית

עיבוי שפתיים מתבצע, בין היתר, באמצעות חומרי מילוי שהשפעתם נעה בין שלושת רבעי שנה לשנה וחצי. בפרוצדורה מככבות החומצות ההיאלורוניות על סוגיהן השונים. החומרים המבוססים על חומצה היאלורונית הינם טבעיים למחצה, אך למרות הפקתם בתנאי מעבדה, אלו מתחקים בצורה מושלמת אחר החומר הפוליסכרידי, סופח הנוזלים, המצוי באופן טבעי ברקמת החיבור שבאדם. הדבר כמובן, חוסך את הצורך בבדיקות רגישות בטרם תחילתו של התהליך  בכל חומר מילוי קיימות דרגות סמיכות שונות המותאמות לכל איזור בפנים.לצורך עיצוב השפתיים יש לבחור בחומר בעל סמיכות עדינה בכדי להגיע לתוצאה של עיבוי שפתיים טבעי המקנה ווליום ונפח יפה ולזמן ממושך ככל האפשר.
למידע מורחב על חומרי המילוי לחצו כאן

עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון רפואי טהור

סיליקון רפואי טהור הוא חומר היפו-אלרגני דמוי ג'ל, הנחשב לחומר מילוי קבוע מהטובים בעולם. החומר משמש מילוי קמטים, עיבוי שפתיים, עיצוב לחיים ומילוי שקעים שאיבדו מנפחם. הסיליקון סטרילי ביותר וטווח השפעתו נע בין עשר שנים לעשרים שנה! שיטת ההזרקה מתייחסת לסיליקון כאל חומר גירוי ולא כאל חומר מילוי. טכניקת הזרקתו המכונה "מיקרו טיפה", הינה בטוחה ואפקטיבית כיוון שהיא מעוררת תהליך פנימי טבעי במהלכו הסיליקון מעורר את תאי ייצור הקולגן היוצרים מעטפת טבעית. תהליך ההזרקה עצמו אורך זמן קצר, אך דורש בין חמישה לשמונה טיפולים במרווח זמן של מספר שבועות עד מספר חודשים. עיבוי שפתיים בשיטה זו דורש דיוק מרבי, כי אחרי הכול גם עשר שנים זה סוג של "צמיתות".

עוד על עיבוי שפתיים:

סוגיית הסיליקון - אמיתות ושקרים
אסתטיקת שפתיים
מילוי שפתיים באמצעות שומן גוף
תיקוני אסימטריה

תמונות של עיבוי שפתיים לפני ואחרי

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: