צלוליט

צלוליט הוא המונח המקצועי למאגרי שומן תת- עוריים המתרכזים באופן נקודתי באזורים כמו הישבן, הירכיים, הבטן, המותניים והזרועות. קרבתם של מאגרים אלו אל פני העור יוצרים בעיה אסתטית שבעיקר נשים, נאלצות להתמודד עמה. צלוליט כאמור מופיע בעיקר בקרב המין הנשי (90%), בנשים רזות ומלאות כאחד. הסיבה לכך טמונה במבנהו של המטרד ומיקומו. הוא מורכב מתאי שומן שבניגוד לתאים הממוקמים על גבי שריר, אלו כלואים בשכבת העור התחתונה מה שמונע את הפיכתם לאנרגיה בעת פעילות ספורטיבית ולכן הוא עמיד בפני הפעילות המסורתית של דיאטה וכושר. בנקודה זו נכנסות שיטות המסת צלוליט שמבוצעות בקליניקה של ד"ר איימס, התוקפות ישירות את מאגרי השומן.

לפגישת ייעוץ חינם

מה זה צלוליט?

צלוליט הוא למעשה רקמת שומן הכלואה בין סיבי הקולגן לנוזל הרקמה כאשר הופעתה טמונה בראש ובראשונה בגנטיקה האינדיבידואלית. גנטיקה המשפיעה רבות על קצב ניקוז הרעלים והפסולת דרך מחזור הדם ובלוטות הלימפה. פעילותם הלקויה נותנת את "יריית הפתיחה" להיווצרותו, זאת בשל הילכדות תוצרי הסינון התאי ( טוקסינים ) בפנים העור. הדבר גורם לעיבוי וקישור רקמות החיבור ועלייה בצפיפותם של תאי השומן, הגורמת לדחיפתם מעלה, אל פני העור. הסיבים העוטפים את תאי השומן מתרבים ונעשים קשיחים יותר. משך תהליך ההיווצרות וההתפשטות של הצלוליט משתנה מאדם לאדם, אך דבר אחד ודאי, התפשטות זו יכולה לנדוד לאזורים נוספים אם אינה מטופלת.

שיטות טיפול בצלוליט

הופעת צלוליט מהירה הרבה יותר מקצב היעלמותו. אחת הדרכים לעידון מראהו, גם אם אינה מעלימה אותו לגמרי, היא שיטת "עשה זאת בעצמך". שיטה הכוללת יישומן של דיאטות הרזייה ופעילות גופנית המכוונת למיצוק העור. דיאטת הרזייה אינה פועלת באופן נקודתי, לכן הקטנת מצבורי צלוליט מתרחשת כחלק מהקטנת מצבורי השומן המתרכזים על גבי השרירים. יש להיות ערים לשינויים המתרחשים בעקבות הדיאטה,
כיוון שלעיתים מראהו של צלוליט קיים, רק הולך ומחמיר עם הירידה במשקל בעיקר בקרב אנשים בעלי BMI נמוך. שילובם של אימוני כוח ופעילות אירובית עשויים לסייע בתהליך ולהוות שימור לתוצאות המתקבלות לאחר הטיפולים המוצעים בקליניקה-טיפולים אשר ביכולתם לצמצם באופן דרמטי מצבורי שומן -גם אילו העיקשים ביותר.

המסת שומן – פתרון מושלם!

השיטות המסורתיות אינן מעלימות צלוליט אלא מפחיתות מעט מאוד באחוזיו.
בקליניקה של ד"ר אריק איימס מציעים לכם את הפתרון הטוב ביותר לבעיות צלוליט – אוזונותרפיה.
אוזונותרפיה מהווה ישועה בתחום הצרת ההיקפים זאת מפני שהיא מטפלת במצבורי צלוליט משורש הבעיה, משמע, מהשכבות העמוקות של העור.
אוזונותרפיה מסתמכת על יכולתה של מולקולת גז האוזון O3 לפרק חומצות שומן בלתי רוויות ולבצע המסת צלוליט באופן ממוקד באזורים אסטרטגיים שונים.
אך לא נסתפק רק בהזרקת גז האוזון - אחת הדרכים היותר מועילות במיגור צלוליט היא הזרקת חומרים ממיסי שומן  על בסיס תוצר פוספטידיל כולין בנקודות ספציפיות ברקמת השומן התת-עורית. לאחר הזרקתו, קומפלקס החומרים ממיסי השומן הופכים את מצבורי השומן העיקשים מתא שומן-ליפופילי,למימי-הידרופילי, מה שמאפשר את פירוקו וסילוקו מהגוף דרך מערכת הכליות השתן.
לשם מקסום התוצאות ישנו שימוש בטכניקה נוספת-מכשור טכנולוגי חדשני ומתקדם על בסיס גלי רדיו, אולטרא סאונד ולייזר. טכנולוגיה זו תסייע במיצוק האזור המטופל ותשפר את רפיון העור.

אותו "קוקטייל" של חומרים פעילים, בשילוב עם המכשור הטכנולוגי המתקדם, מהווה חלופה מוצלחת לתהליך הכירורגי, המכיל בתוכו סיכונים ודפורמציות רבות, זאת בשל יכולתו להמיס תאי שומן בצורה אפקטיבית ללא הרדמה, תפרים וחתכים. הטיפול מתבצע בכל האזורים בהם יש מצבורי שומן סוררים-צוואר, זרועות, בטן, חגורת גב, מותניים, ישבן, ירכיים ועוד.

רק ע"י שילוב שלוש השיטות המדוברות,המתבצעות באופן בלעדי בקליניקה של ד"ר איימס, ניתן להפחית צלוליט באופן מהותי, למצק ולמתוח העור, להשיב את הלחות לשכבות העמוקות של העור תוך שיפור דרסטי במראה.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: