אסימטריה

א-סימטריה, מולדת או נרכשת, מגיעה בשלל צורות ובכל פינה אנטומית בגוף. לעתים הניסיונות לשפר את הדפורמציות עולה בהחרפתן, שמתבטאת בהצטלקויות, גושים וגבשושיות, דלקות וחוסר פרופורציה משווע.
על מנת לתת מענה לאותה א-סימטריה מו

לפגישת ייעוץ חינם

אסימטריה באזור השפתיים

א-סימטריה באזור השפתיים הינה תופעה שכיחה, זאת בשל רגישותן האדירה לשינויים, הן מולדים והן נרכשים. א-סימטריה או מבנה שפתיים צר מהווים חלק מתולדות הגיל והגנטיקה, המביאים עמם ירידה בנפח ופגיעה במנגנון הלחלוח הטבעי שאליהם חוברים גם שינויים מבניים המעצימים את האפקט כמו נסיגת חניכיים ושינוי בטונוס השרירים סביב השפתיים. בנוסף, א-סימטריה באזור השפתיים יכולה להיווצר מטיפולי עיבוי ועיצוב כושלים שכללו סיליקון תעשייתי במקום סיליקון רפואי טהור, הזרקה לקויה שהניבה מראה "ברווזי", היווצרות גושים, התקשות מקומית, איבוד תחושה ועיוות אזור השפתיים ולעתים גם אזור הפנים.
על מנת להתגבר על א-סימטריה בין אם מקורה הוא טבעי או תוצר של ידיים לא מיומנות, כדאי לגשת לקליניקה של ד"ר איימס המציעה מגוון טיפולים שישיבו את החיוך לשפתיים.

עיבוי ועיצוב עם חומרי מילוי
הטיפול מתבצע באמצעות חומרי מילוי זמניים-חומצה היאלורונית על סוגיה השונים, וכן גם על ידי חומרי מילוי קבועים כמו סיליקון רפואי טהור, המוזרק בשיטת המיקרו טיפה.

טיפול המסה

טיפול חדשני מבית ד"ר איימס, הממיס גושים ומשפר עיוותים המהווים תוצר של הזרקה לקויה של חומרי מילוי על כלל סוגיהם- זמניים וקבועים. תכולתה של כל זריקת המסה כוללת חומרים אנטי-דלקתיים ודריבטים של - זו מוזרקת לאזורים ספציפיים שנפגעו ומכילים גבשושיות, גושים, חוסר פרופורציה, א-סימטריה, דלקות ונפיחויות חריגות. החומר פועל בשני נתיבים- פגיעה באספקת הדם לאזור הפגוע ועיכוב יצירת הקולגן סביבו.


לשם מקסום תוצאות הטיפול יש צורך בסדרה של 3-7 טיפולים, במרווח של כחודש בין טיפול לטיפול. מינון החומרים בכל הזרקה מותאם למצב ולסוג החומר שהוזרק בעבר. התוצאות: ירידה בנפיחות ובדלקת, טשטוש א-סימטריה וצמצום משמעותי של הגושים .

 

א-סימטריה באזור האף

ניתוחים רבים, בעיקר ניתוחי אף, דורשים מיומנות אין- קץ, זאת מפני שמדובר באיבר הבולט ביותר בפנים שחייב להשתלב בצורה הרמונית עם סביבתו.
תוצריו של ניתוח אף כושל הם: א-סימטריה, עיוותים, שקעים, עצם קעורה מידי (צורת "מגלשה") ועוד. על מנת לתקן את ניתוחי האף הכושלים והן את הדפורמציות המולדות, יצר ד"ר איימס טיפול ייחודי לתיקון האף. הטיפול כולל הזרקת חומרי מילוי, תוך פיסול, עיצוב ושחזור מבנה האף וכן גם מילוי שקעים, שיפור זווית האף ונטייתו הבלתי רצויה ושימת דגש על השגת מראה טבעי והרמוני. יחד עם זאת, מתבצעת הרמת קצה האף בטכניקה ייחודית המשלבת הזרקת בוטוקס וחומר מילוי זמני.
התוצאה- אף מושלם, ללא ניתוח!

א-סימטריה בכל אזורי הפנים, הן מולדת והן כתוצר לווי של טיפולים אסתטיים כושלים,תקבל מענה מלא על הצד הטוב ביותר בקליניקה של ד"ר איימס.


לדת ולזו המהווה תוצר של הזרקות וניתוחים כושלים, יצר ד"ר איימס סדרת טיפולים המסייעים לכם לפתוח דף חדש עם חיוך מושלם ואף מורם.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: