הדגשת קו הלסת

קו הלסת הוא הרבה מעבר לקו התוחם את אזור הפנים ומגדירן. מדובר בקו המפריד בין רעננות לעייפות ובין מראה מבוגר ושמוט לצעיר והדוק. לעתים, יופיו של הפרופיל המצודד מתחיל לאבד ממראהו המשורטט כבר מגילאי ה-20 ואילך. בין הסיבות להיווצרות המטרד האסתטי נמנים אובדן טונוס שרירי הפנים, רפיון הרקמות הרכות וירידה דרמטית בריכוזי הקולגן והאלסטין האמונים על מיצוק העור וגמישותו. התוצאה- טשטוש קו הלסת, צניחת הרקמות והשרירים וקבלת מראה פנים נפולות ("פני בולדוג"). יש כאלו שבוחרים "לאמץ" את הלוק החדש בלית ברירה, וישנם אלו שפשוט לא מוכנים להמשיך בניסיונות ההסוואה וההתחמקות הבלתי פוסקת מתמונות פרופיל.
לשם הדגשת קו הלסת מחדש, פיתח ד"ר איימס מגוון פרוצדורות חדשניות המפסלות את הקונטור האבוד ללא כל התערבות כירורגית.

קהל יעד

- הסובלים מריפיון קל של הרקמות באזור קו הלסת.
- הסובלים מריפיון הרקמות באזור קו הלסת ובאזורים דומיננטיים נוספים בפנים.
- בעלי "סנטר כפול" מחמת מצבורי השומן הנאגרים באזור.
- בעלי סנטר קצר המעמיק את אי- הגדרת קו הלסת.

הדגשת קו הלסת בשיטת ד"ר איימס

"טריאדת האוזון"
פרוצדורה משולשת המצטיינת בחיטוב / הדגשת קו הלסת ע"י מיצוק העור הרפוי, מתיחתו והרמתו. בבסיס הצלחתה עומדות שלוש השיטות הבאות:

1. אוזונותרפיה - טכניקה המנצלת את כוחה העצום של מולקולת גז האוזון (O3) בפירוק חומצות שומן בלתי רוויות בשכבות העור העמוקות. לצד פירוק מצבורי השומן, הזרקת גז האוזון באזורים הבעייתיים- פנים, סנטר וצוואר- גורמת לאפקט מתיחה ומיצוק מיידיים.

2. הזרקת ממיסי שומן על בסיס פוספטידיל כולין - מבוצעת בנקודות הזרקה ספציפיות ברקמת השומן. הקומפלקס הייחודי חודר אל מצבורי השומן וממיר תא שומני לתא מימי המפונה בטבעיות דרך מערכת השתן.

3. מיקסום תוצאות ע"י מכשור טכנולוגי מתקדם המשלב לייזר, אולטראסאונד וגלי רדיו Bi-Polar RF)). מכשור זה יוצר אפקט חימום ישיר, תוך עיסוי עמוק המגביר את המטבוליזם ומידת הניקוז הלימפטי. התוצאה- כיווץ תאי השומן, שיפור דרמטי בריפיון העור, מתיחתו ומיצוקו.

האוזונותרפיה מבוצעת כסדרה בת 8-12 טיפולים, במרווחים של שבוע בין טיפול לטיפול. לשימור התוצאה מומלץ לחזור על הטיפול פעם נוספת או פעמיים במהלך השנה.

"טריאדת היופי"
היות ודברים טובים באים בשלשות, גם "טריאדת היופי" מתהדרת בשלוש חזיתות. בהן- הרמת עצמות הלחיים, הדגשת קו הלסת ומילוי שקעי הפנים. הטכניקה הייחודית, פרי פיתוחו של ד"ר איימס, עושה שימוש בחומרי מילוי מאיכות מעולה שעם הזרקתם נוצרים "מתלים" בעצמות הלחיים המרימים את עצם הלחי ומדגישים אותה. האפקט המתקבל הוא אפקט הרמת העור השמוט ומתיחתו. כמו כן, חומרי המילוי המיושמים בטכניקה זו מקנים נפח לשקעי הפנים, ומוזרקים גם לקו הלסת לשם פיסולו. ההזרקה אל שלושת האזורים האנטומיים הללו משיבה לפנים את נפחם, מותחת את הרקמות הרפויות ומשדרגת פלאים את קו הלסת.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: