הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר נחשבת למאוד פופולארית בקרב נשים וגברים כאחד, מדוע? כי למי באמת יש את הזמן, הכוח והעצבים למרוט, לגלח או להסיר בשעווה את השיער הסורר, פעם אחר פעם וחוזר חלילה. הודות לסדרת טיפולים מהירה וחדשנית המתבצעת בקליניקה של ד"ר איימס, תוכלו ליהנות מעור חלק, נטול זיפים או שיער מיותר אותן תוצאות מדהימות המלוות כל מטופל/ת לאורך זמן, הן תוצר של שילוב מושלם בין ידע, ניסיון ומכשור לייזר הפועל בטכנולוגיות המתקדמות בעולם.

במה שונה טיפול הסרת שיער בקליניקה?

מכשור הלייזר הרפואי המצוי בקליניקה, מבוסס על טכנולוגיית ה -SHR הפועלת בשיטת ה- AFT המתבססת על חלקיקי אור, הפועלים בתדירות והספק מרביים תוך השקעת אנרגיה מינימלית. טכנולוגיה זו נחשבת למתקדמת בעולם וזיכתה את הלייזר בלא מעט פרסים בתחום הדרמו-קוסמטיקה בארה"ב. למכשיר אישור מינהל התרופות FDA וCE ומאפייניו הטיפוליים הופכים אותו לפנינה של ממש-

• הטיפול נטול כאב או מגבלות.
• התאמה לכלל סוגי השיער- צפוף ועבה או דק ופלומתי.
• התאמה לכלל סוגי העור וגווניו ( גם לעור כהה במיוחד!).
• התאמה לכלל עונות השנה.
• בהתאמה אישית.
• יעילות גבוהה.
• פיקוח רפואי בסטנדרט הגבוה ביותר.


היום גם ג'ינג'ים יכולים לעבור טיפולי הסרת שיער!

אנרגיית האור המופקת מקרני הלייזר מגיעה ישירות לזקיק השערה ונעזרת במלנין או בפיגמנט כמוליך. במקרים של העדר מלנין בזקיקי השערה, דהיינו שיער בהיר, הרי שקרן הלייזר תתקשה באיתורה ומכאן בעייתם של מרבית הבלונדינים והג'ינג'ים והצורך המתבקש בטיפולו החדשני של ד"ר איימס.

בכל כלל יש יוצא מן הכלל. תחת הכותרת "ג'ינג'י" ישנם מספר תתי גוונים אותם מגדיר ד"ר איימס על ידי אבחון ראשוני. אם קיים תת גוון חום בפיגמנט הג'ינג'י הרי שניתן להסיר את השיער, ואם הגוון הוא בלונד- תפוז, יבוצע טיפול ניסיון כאשר בהתאם לתגובת האזור המטופל המתקבלת לאחר 24 שעות, מוחלט האם ניתן להסירו.

הטיפולים ניתנים לאזורים בודדים או לאזורים נרחבים, זאת בהתאם לרצון המטופל/ת ומידת שביעות הרצון מתוצאות הטיפול הראשוני שניתן באזור ספציפי. התחלת טיפול באזור ספציפי הינה חשובה, כי הפרוצדורה משפיעה על כל מטופל/ת באופן שונה בהתאם למרקם וגוון העור והשיער, וכמובן בהסתמך על סוג האזור המטופל שרגישותו מושפעת מהריכוז העצבי המקומי.

ללא כאב - מנגנון קירור ייחודי. במכשיר קיים מנגנון קירור בקצה הראש המיועד להסרת שיער. מנגנון זה מאפשר טיפול בעור כהה מבלי ליצור כווייה מקומית וטיפול במקומות הנחשבים לרגישים במיוחד כמו בית השחי והמפשעות, ללא כאב!

SHR – איך זה עובד?

הסרת שיער בטכנולוגיית ה- SHRנבדלת מכל קודמותיה בכך שמנצלת את הבזקי האור העוצמתיים והמהירים לחימום הדרגתי של זקיקי השערה והרקמה הסובבת אותם. כל זאת עד הגעה לטמפרטורה טיפולית חיונית ללא כל תופעות לוואי או כאב נלווה וקבלת תוצאות מקסימליות. בנוסף, מדובר בתהליך מהיר יותר בזכות השינוי בטכניקה בין הנחת הראש לבין שיטת הטיפול בתנועה. הפרוצדורה אינה מצריכה אלחוש או ג'ל לקירור האזור בתום הטיפול.

כמה טיפולים נדרשים?

מספר הטיפולים נע בממוצע בין 8-12 טיפולים וכל זאת כתלות באזור בו מבוצעת הפרוצדורה, גודלו, וכמובן בגילו של המטופל. כך למשל הסרת שיער במקומות כמו-
בית שחי – 5-8 טיפולים.
מפשעות – 6-8 טיפולים.
גב גברים- 12 טיפולים.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: