העלמת צלוליט – כיצד נפתרים מהתופעה המעיקה?

במהלך חיינו אנו נתקלים בתופעות שונות המשפיעות על עור הגוף. אחת מהן ושכיחה מאוד קרויה צלוליט, שנגרמת ממאגרי שומן תת עוריים. ניתן לראות זאת היטב במקומות כגון: ישבן, בטן, ירך, מותן וזרוע, ומבחינה אסטטית מדובר בדאגה שמטרידה רבים.
בשנים האחרונות אנו עדים לשיטות שונות, שנועדו לבצע העלמת צלוליט. מכיוון שהבעיה מטרידה בעיקר נשים, כל אחת שנתקלת בה תוכל לבצע את הפעולה בשיטה שתהיה נוחה לה. במאמר זה נציין מספר דרכים שיאפשרו טיפול נכון להעלמת הצלוליט.
 
 

צלוליט, מה זה בכלל?

הופעת רקמת שומן הכלואה בין סיבי הקולגן לנוזל הרקמה, קשורה בהכרח לגנטיקה אינדיבידואלית של כל אישה. לגנטיקה אחריות רבה בהיווצרות צלוליט, בשל ההשפעה על קצב ניקוז הרעלים והפסולת שעוברים דרך מחזור הדם ובלוטות הלימפה. היווצרות התופעה וכן קצב ההתפשטות שונה אצל כל אדם. ללא טיפול, צלוליט שנמצא במקום אחד בגוף עשוי לפלוש לנוספים. לכן מוצע במרפאתנו, טיפול שיאפשר העלמה מוחלטת.
 
 

דרכי הטיפול בתופעה זו

על מנת להתחיל לטפל בצלוליט, מומלץ להבין היטב את כל השיטות המוצעות, ולבחור את זו שהכי נכונה. התופעה מתרחשת אצל נשים בעיקר, אך גם גברים זוכים "ליהנות" ממנה. קצב ההיעלמות עלול לקחת זמן רב, ובמהלך הטיפול או לפניו ניתן לעשות שימוש בשיטות "עשה זאת בעצמך". דרך זו היא למעשה ניסיון להתגבר מעט על הנזקים האסטטיים. במהלך פעילות גופנית, המלווה בדיאטה, ניתן להסתיר מעט את רקמות השומן. פעילות זו אינה מעניקה פתרון מלא ותמידי של התופעה, ומשתמשים בה לרוב במהלך טיפול מתקדם יותר. הדיאטה אף עלולה להגביר את הצלוליט, ומומלץ לשלב פעילות אירובי עם תרגילי כוח.
דרך נוספת ומהירה יותר לטיפול, היא באמצעות המסת שומן. מדובר בפתרון יעיל ברוב המקרים, המספק את התוצאה לה מייחלים ביעלות רבה. השיטה הקרויה אוזונותרפיה, מטפלת בבעיה מהשכבות העמוקות של העור. המשמעות היא ביצוע של טיפול שורש מקיף, שיעלים לחלוטין את הצלוליט.

 
 

 שיטת העלמת צלוליט

יעלות השיטה גבוהה ומאפשרת לכל דורש להיפטר לחלוטין מתופעה מציקה זו.  הטיפול יתרחש באזורים אסטרטגיים שונים בגוף, על מנת לכסות את כולם. בנוסף לחומר זה, הזרקת חומר ממסי שומן יאפשר תוצאה מדויקת יותר על ידי הוצאת שומנים מהגוף דרך מערכת הכליות והשתן.
פעילות נוספת אותה נהוג לבצע היא שימוש במכשור על בסיס גלי רדיו, אולטרסאונד ולייזר. המכשור מסייע במיצוק שכבת העור, שתשפר באופן מהיר את רפיונו. העלמת צלוליט מומלצת לביצוע במרפאות מוסמכות לכך. המרפאה שלנו מספקת את אנשי המקצוע המובילים, בעלי ניסיון רב וידע עשיר. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני שיענה לכם על כל שאלה.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: