הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים כוללת מגוון פרוצדורות שמטרתן לספק מענה אסתטי לצניחתם של העפעפיים וכן גם מענה בריאותי. מקורה של התופעה טמון בשינויי הגיל הגורמים לרפיון הרקמות הרכות וירידה בטונוס שרירי הפנים וכן גם בא-סימטריה מולדת. הודות לטיפולים החדשניים מבית ד"ר איימס תוכלו גם אתם להרים את אותו "מסך כבד" שמונע מכם את הצפייה בהצגה של חייכם.
צניחת עפעפיים מהווה מזור בריאותי ולא רק אסתטי - זאת בשל המצבים הקליניים השונים שלעתים מקשים על ניהול אורח חיים תקין. מגוון הפרוצדורות המצויות תחת הקטגוריה "הרמת עפעפיים" נחלקות בהתאם למצבים קליניים אלו. 

לפגישת ייעוץ חינם

פטוזיס - זהו אחד המצבים הקליניים שחומרתו נעה בין אסימטריה קוסמטית ועד הפרעה לתפקוד התקין. מדובר בצניחת העפעף בצורה בה מנח העפעף נמוך בהשוואה למיקומו של האישון ויוצר חסימה של זווית הראייה. תופעה זו יכולה להתמקד בעין אחת או בשתיהן ולהתקיים בילדים ומבוגרים כאחד. התופעה נובעת מרפיון אזור החיבור בין השריר לעפעף אותו הוא מרים.

היווצרות עודפי עור ושומן - תופעה נוספת הקשורה לתהליך הזדקנותו הטבעי של העור מתייחסת להיווצרותם של עודפי עור ושומן באזור העפעפיים. המקור לכך טמון בשינויים שעוברת רקמת העור בחלוף השנים כמו אובדן אלסטיות, רפיון הרקמות הרכות ושינויים בטונוס שרירי הפנים ונפח השומן המצוי באזור ארובת העין. מדובר בבעיה אסתטית שיכולה אף היא להחריף במקרים של כובד באזור העיניים ומאמץ מוגבר של שרירי המצח בניסיון לפקוח את העיניים.

הרמת עפעפיים - איך נדע איזה טיפול מתאים?

בטרם קבלת ההחלטה על טיפול הרמת עפעפיים מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ ואבחון בקליניקה של ד"ר איימס. חשיבות האבחון המדויק הינה קריטית להתאמת הטיפול החיוני לכם. לעתים, אנשים ממקדים את עיקר בעיותיהם באזור העפעפיים כאשר שורש הבעיה טמון בכלל באזור הגבה. בתום בדיקה קפדנית של מנח הגבות ניתן להסיק האם קיים פטוזיס הגבה ("גבה צנוחה") והאם מומלץ לשלב הרמת גבות יחד עם הרמת עפעפיים. צניחתן של הגבות נובעת מרפיון אזור החיבור בין בסיס הגבות לרקמות העמוקות, דבר המשפיע על צניחת העפעף המהווה תופעה משנית.

מהם הטיפולים המוצעים?

טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס או דיספורט
את רשימת הטיפולים מובילה הזרקת הבוטוקס או הדיספורט - בשיטתו ד"ר איימס. שיטת הזרקה ייחודית, פרי פיתוחו של ד"ר איימס, נחלקת לשני שלבים עיקריים כאשר בשלב הראשון ההזרקה מתבצעת בשלושה אזורים אנטומיים- המצח,בין הגבות ובצידי העיניים. אל האזורים שצויינו מתווספים שני אזורי הזרקה נוספים היחודיים לשיטתו של ד"ר איימס- אזור הרקות והקרקפת. נקודת הזרקה באזור הרביעי- הרקות, מלכסנת את העין, ונקודת ההזרקה באזור החמישי- הקרקפת, מתורגמת להרמה נוספת של המצח, הגבות, העפעפיים ולכסון קל של אזור העיניים.
 
לשם מקסום התוצאות מוסיף ד"ר איימס נקודות הזרקה נוספות בצידי העיניים ולשם הגדלת מפתח העין מתבצעת הזרקה באזור העדין שמתחת לעיניים. בשלב השני, כחודש מיום ההזרקה, קיימת חשיבות להגעה לקליניקה לשם ביקורת והזרקה נוספת לשם חיזוק האפקט, מקסום התוצאות, ולעתים גם לשם תיקוני א- סימטריה מולדים או נרכשים .

נפלאות הפילינג
אחת הפרוצדורות שהוכיחה את עצמה כיעילה ביותר לשיפור מראה העור והרמת עפעפיים היא הפילינג. היכולת המיוחדת של הפילינג, במיוחד ברמות החדירות הבינוניות ומעלה, היא ביצירת אפקט של מתיחה והרמת עפעפיים, וכל זאת ללא כל התערבות כירורגית.
אותו אפקט של מתיחה, הרמה ומיצוק רקמת העור, מתאפשר באמצעות גירוי סיבי קולגן ואלסטין ויצירת תאי עור חדשים. התוצאה המתקבלת היא מראה עור צעיר, אחיד, חלק, קטיפתי וכן הרמת עפעפיים.
בזכות פרוצדורה מהירה להרמת עפעפיים, ללא כאב וללא התערבות כירורגית תוכלו לשוב ולפקוח עיניים לרווחה
מידע מורחב על פילינג תוכלו לקרוא כאן

בוטוקס® , וכן BOTOX®,
הינם סימני מסחר רשומים ומוכרים היטב,
בבעלותה הבלעדית של חברת Allergan Inc.
אשר הינה היצרנית של תכשיר BOTOX®.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: