השתלות שיער וטיפול בהתקרחות

שיער על כל צורותיו- ארוך,קצר, מתולתל,חלק, בעל גוון אחיד או צבעוני- מהווה את המסגרת המושלמת לתמונת הפנים שיצרה הגנטיקה. אך לעתים הגנטיקה יחד עם גורמים כמו חוסר איזון הורמונאלי, סטרס, בעיות עור, טיפולים תרופתיים ותזונה לקויה, יוצרים, בקרב גברים ונשים, דפוסי התקרחות. פתאום צבע השיער והתסרוקת כבר אינם משנים מתחת לכיסויי הראש, הכובעים ושכבת השערות הדלילה שמנסה לכסות את הפדחת. כל שמשנה זה מתי תכשירי הפלא יצמיחו את רעמת השיער החלומית וישיבו לכם את מראה הנעורים.
הודות לפרוצדורת השתלות שיער וטיפול בהתקרחות בקליניקה של ד"ר איימס תוכלו גם אתם לחסוך את זמן הציפייה המייגע ולהיפרד לצמיתות מסט הכובעים וליין התכשירים.

מחזוריות צמיחה ונשירת שיער נורמאלית

בטרם השתלת שיער עולה על הפרק, יש להבין כי לא כל נשירת שיער מחייבת טיפול, במיוחד ששיער הוא סיב חלבוני הנושר בטבעיות באופן חודשי.  90% מכלל שערות ראשנו, המצויות בשלב "צמיחה", גדלות בבסיס זקיקי הקרקפת בתהליך הנמשך כשלוש שנים עד שלב ה"מנוחה". אחוז בודד מאותן שערות אינן גדלות במשך שלושה שבועות, שורשן מצטמק והן עולות במעלה הזקיק המכווץ. בתהליך זה נפסקת ההזנה הטבעית של השערה בשל התרחקותה מכלי הדם המזינים אותה בויטמינים, מינרלים וחומצות אמיניות הנחוצים לבנייתה, והיא מחליקה החוצה. בשלב השלישי, שלב הנשירה והצמיחה המחודשת, כ-9% מכלל שערות ראשנו נושרות באופן הדרגתי במשך שלושה חודשים ובמקומן צומח שיער חדש. אך במצבים שאינם תקינים מתקיימת נשירה מוגברת והתקרחות המצריכה טיפול בהתקרחות באמצעות השתלות שיער.

מדוע אנו מקריחים? 

השתלת שיער מהווה מענה אולטימטיבי במקרים בהם מקור הנשירה נמנה בין היתר בין הגורמים הבאים.

•    גנטיקה- כשני שליש מהגברים ושליש מהנשים הינם בעליי נטייה גנטית להתקרחות מלאה או חלקית.

•    בריאות עור הקרקפת- שיער בריא בקרקפת בריאה. מדובר בעור נטול פצעים, אדמומיות, קשקשים, יובש או שומניות עודפת, וכן גם נטול מחלות דלקתיות כדוגמת פסוריאזיס או סבוריאה.

•    חוסר איזון הורמונלי- הורמון הטוסטסטרון מפורק ל-DHT (דיהידרוטוסטסטרון). ה-DHT נקלט בזקיקי השיער בקדמת הקרקפת ומרכזה. בעת חוסר איזון הורמונאלי הגוף מזהה זקיקים אלו כגוף זר ותוקף אותם. חוסר איזון זה נובע מטיפול הורמונאלי, נטילת גלולות או הפסקתן, לידה, הפלה, שינויי גיל ועוד.

•    זרימת דם לקויה- כיסויי ראש הדוקים, סטרס ובעיות בשרירי הצוואר והגב מונעים מדם עשיר בחמצן וחומרי הזנה להגיע אל הקרקפת באופן רציף.

•    מחלות וטיפולים רפואיים- ישנן אינספור מחלקות הפוגעות בבריאות השיער ביניהן אנמיה, שומנים בדם, מחלות זיהומיות, מחלות לב, סכרת ועוד. כמו כן, ישנן תרופות וטיפולים הפוגעים בצמיחת השיער כמו תרופות אנטי סרטניות.

הפתרון מבית ד"ר איימס

נשר השיער, מה הלאה? השוק מציע אינספור פתרונות ושיטות הכוללות בין היתר תוספות שיער אסתטיות הכוללות קשירה, הדבקה קצרת טווח, הדבקה ארוכת טווח, הלחמה ועוד. שיטות אלו אינן מהוות תחרות בהשוואה לטכניקת השתלות שיער מבית ד"ר איימס .מדוע? כי השתלת שיער אמיתי וקבוע הגדל באופן טבעי לאחר השתלתו , היא המצב האופטימאלי. בשיטה זו נלקח שערו של המטופל מאזורים בהם אין בעיית נשירה. שתילי השיער מופרדים לשתילים זעירים הכוללים בין שערה בודדת עד שלוש שערות. בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם כל קווצת שיער מושתלת בנפרד לשם קבלת מראה אחיד וטבעי. שיטה זו מאפשרת השתלה מיידית של 6000 שערות בבת אחת!
בנוסף, לד"ר איימס נוסחא מיוחדת ואמיתית להצמחת שיער, תמיסה שפותחה ע"י ד"ר איימס הכוללת מינוקסידיל
ו-Finastreide (פרופסיה) – חומרים שהוכחו מדעית מעל לכל ספק כמועילים להצמחת שיער והפסקת נשירה, כולל "מזו-גאן" להחדרה לקרקפת בטכניקה ייחודית.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: