שלישי, 31 דצמבר 2019
דרגו אותנו
(0 הצבעות)

כל הסודות שלא מספרים לכן על הזרקת חומרי מילוי לפנים


milui2

הזרקת חומרי מילוי לפנים היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר, ולא בכדי.

בטיפול קצר, בטוח ונטול סיבוכים או כאבים ניתן לטשטש במידה ניכרת ואף להעלים קמטים, להחזיר נפח ורעננות לפנים, לעצב, לפסל ולשחזר איזורים שונים בפנים, למלא את השפתיים ולתקן א-סימטריה.

קיימים חומרים שונים אותם ניתן להזריק כחומרי מילוי לפנים, כשהם מתחלקים בין חומרי מילוי זמניים שהשפעתם יכולה לנוע בין חודשים ספורים לשנתיים ויותר, לבין חומרי למילוי קבועים שכשמם כן הם - קבועים.

בין חומרי המילוי הזמניים ניתן למצוא חומרי מילוי טבעיים – ביניהם קולגן ושומן עצמי אשר נשאב מאיזור אחר בגוף, וחומרי מילוי טבעיים למחצה – ביניהם החומצה ההיאלרונית המפורסמת, חומצה פולילקטית הנפוצה פחות ורדיאס (Radiesse).
על חומרי המילוי הקבועים נמנה הסיליקון הרפואי הטהור.

מה לא מגלים לכן?

milui3

שיש הרבה יותר חומרי מילוי ואפשרויות ממה שחשבתן

לכל חומר תכונות ואיכויות שונות, גם בקרב אותו חומר ניתן למצוא מגוון של סמיכויות ואפשרויות. כך לדוגמה, קיימים 45 סוגים שונים של חומצה היאלרונית, כל אחד מתאים לאיזור אחר, יאפשר תוצאה שונה ויספג תוך פרק זמן אחר.

לכל איזור בפנים מאפיינים אחרים וכל איזור דורש חומר אחר, כך שכשאנו מדברים על "מילוי קמטים" או "עיבוי שפתיים", מדובר בטיפול קצר וקל, אבל מאחוריו עומדות בחירות שצריכות להיעשות במקצועיות ומתוך מחשבה עמוקה.

חומרים טבעיים יתקבלו על ידי הגוף בצורה הכי טובה, אבל יספגו הכי מהר ואולי לא יספקו את התוצאות שרציתן. חומצות היאלרוניות קיימות במגוון עצום של סמיכויות וחשוב לבחור את החומר המתאים ביותר לאיזור בפנים, לתוצאה שאתן מבקשות להשיג ובמטרה לתת לכן את הערך הגדול ביותר לטיפול.

milui4

אפשר לשלב כמה סוגים של חומרי מילוי בסמיכויות שונות

מטופלות רבות ממורמרות בגלל שהטיפולים שלהן לא צולחים. פעמים רבות, הדבר נובע מקיבעון של הרופא בבחירה של חומר המילוי. כולן יודעות לספר שהן "עושות חומצה היאלרונית בשפתיים", כשלמעשה בשפתיים אין דרמיס, הן מוקפות בשרירים טבעתיים שגורמים לתנועתיות של השפה ולספיגה מהירה של החומר. בחירה של חומר מילוי בסמיכות גבוהה תיתן תוצאות טובות יותר, כשניתן לשלב בין סמיכויות שונות בהתאם לאנטומיה ולאיזורים שאותם רוצים למלא.

milui5

אבל אולי המיתוס הגדול ביותר והסוד הכי שמור הוא של הסיליקון הרפואי הטהור

סיליקון רפואי טהור נחשב לחומר מילוי מהטובים בעולם. החומר דמוי ג'ל, שקוף, סטרילי והיפו-אלרגני שמשך השפעתו הוא הארוך ביותר מכל חומרי המילוי הקיימים כיום בעולם! הסיליקון הטהור מוגדר כחומר קבוע, כך שהתוצאות המרהיבות נשמרות היטב במשך שנים ארוכות. למרות שמדובר בחומר בטוח שכבר עשרות שנים מוזרק בהצלחה למאות אלפי נשים ואנשים בעולם, מתנהל נגדו קמפיין שלילי אשר מקיף לא מעט רופאים אשר עושים שימוש בכזבים ובמצגי שווא, במטרה להניא מטופלות מלבחור בסיליקון רפואי טהור כחומר מילוי.

למה לא מגלים לכן את הדברים האלה? משתי סיבות עיקריות:

האחת, חוסר ידע וחוסר מקצועיות. למרבה הצער רופאים רבים פשוט לא משתלמים ולא מכירים את כל האפשרויות. הם מציעים לכם את מה שהם מכירים ואת מה שיש אצלם במרפאה, וכך המטופלת נאלצת להסתפק "במה שיש", כשבפועל, לצרכיה ומטרותיה עדיף לה להשתמש בחומר מילוי אחר לגמרי.
רופאים רבים לא יודעים להזריק חומרים מסוימים בטכניקה הנכונה ולכן נצמדים לאותו חומר שאותו הם כן יודעים להזריק. למשל, אחד מסודות טכניקת המילוי, הינו הזרקת החומר בכל צידי הקמט בשיטת "שתי וערב"-מסביב הקמט, לכמה עומקים מתחתיו ולכל רבדיו (ולא רק אל תוך הקמט). כך ניתן ליצור מתלה ובסיס רחב  יותר להשטחה, עידון ומילוי הקמט. אך הדוגמה הבולטת ביותר היא הזרקת סיליקון רפואי טהור בטכניקת ה"מיקרו טיפה", הטכניקה היחידה אשר מתאימה לחומר מילוי זה ואשר דורשת ניסיון, ידע, מיומנות ודיוק שרק רופאים  בודדים בארץ מסוגלים לה. מכיוון שהזרקת חומרי מילוי זמניים הינה קלה יחסית להזרקת סיליקון רפואי הדורשת מיומנות גבוהה ביותר, רופאים לא מגלים למטופלות שלהם על האפשרות למילוי לצמיתות.

הסיבה השנייה והעצובה היא בגלל אינטרס כלכלי. לרופאים יש אינטרס להשתמש בחומרי מילוי שמחזיקים פחות זמן ולהזריק בטכניקות יעילות פחות, כדי לגרום למטופלות לחזור אליהם לעיתים קרובות יותר.
מעטים הם הרופאים שמצליחים לראות מעבר לרווח המיידי, להעמיד בראש את המטופלת ואת צרכיה ולהציע טיפולים קבועים וארוכי-טווח שאולי לא יכריחו את המטופלת לחזור למרפאה מדי כמה חודשים, אבל בוודאי יספקו לה את הפיתרון הטוב ביותר עבורה ויהפכו אותה למטופלת מרוצה וממליצה.

milui6
אז מה כן כדאי לעשות?

ידע הוא כוח. אני ממליץ לכל מטופלת לא להסתפק בתשובות של הרופא. להקשות, לשאול, ללמוד, לחקור, ולהבין מה חשוב לך. בסופו של דבר, המטרה היא לספק לך את התוצאה הטובה ביותר בהתאם לרצונותיך, למטרותיך ולדברים החשובים לך. ככל שתדעי יותר, ככל שכל האפשרויות יהיו פרושות בפניך, כך תוכלי לקבל החלטות מושכלות יותר ולהבין מה נכון לך.

להעדיף מרפאות שמספקות את מגוון הפתרונות הרחב ביותר, כולל כל חומרי המילוי הזמניים והקבועים. מכיוון שכל אישה אחרת, הן מבחינת האנטומיה שלה והן מבחינת הרצונות והצרכים שלה, ככל שהמרפאה מספקת יותר אפשרויות – זמניות, קבועות, טבעיות, מגוון חומרים וכד', לרופא יש פחות אינטרס לכוון את המטופלת לטיפול מסוים או לחומר מסוים וההמלצה מגיעה ממקום אמיתי.

להקשיב להמלצות. מטופלות מרוצות הן המדד הטוב ביותר לטיב הטיפול בקליניקה.

ולבסוף, לא ללכת "על עיוור". לבחור קליניקה שמזמינה אתכן לפגישת ייעוץ ללא עלות שבה היא מספקת לכן את כל הידע הרלוונטי כשהוא מותאם אליכן אישית, פורשת בפניכן ללא התחייבות את מגוון האפשרויות הקיימות ומאפשרת לכן להגיע להחלטה מושכלת ללא לחץ.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות בקליניקה של ד"ר איימס לחצי כאן

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: