מילוי לחיים

הפנים הם כמו פאזל בו כל חלק אמור להשלים את האחר וליצור מכלול הרמוני. אך לעתים, ישנם חלקים שפשוט אינם תואמים את השאר- אף לא פרופורציונאלי, שפתיים דקיקות ומחורצות, עפעפיים נפולים ולחיים בשרניות שאיבדו מנפחם וצנחו. כל אחד מהמצבים הללו משנה לגמרי את פני התמונה הכוללת, אך אזור הלחיים מחייב התייחסות מיוחדת. מדוע? כי לחיים בשרניות ומודגשות הן סממן מובהק ליופי!

בקליניקה של ד"ר איימס תוכלו להשיב את הנפח לשקעי הלחיים על ידי מילוי לחיים וליהנות מעצמות לחיים מורמות על ידי טכניקת עיצוב והדגשה. התוצאות- מראה צעיר, רענן ומתוח וכל זאת ללא התערבות כירורגית, הרדמה או כאב. >

לפגישת ייעוץ חינם

מדוע יורד הנפח בלחיים?

השינויים החלים באנטומיית הלחיים טמונים בתהליכים פיזיולוגיים החלים עם הגיל. בין תהליכים אלו ישנה הידלדלות רקמת השומן (ליפודיסטרופיה) המלווה בירידה בקצב ייצור הקולגן והאלסטין האחראים על גמישות העור ומיצוקו. רשת הנימים התת-עורית מאבדת את מעטה השומן שבעבר עטף אותה והקנה לעור את מראהו הבריא והחיוני. אל הליפודיסטרופיה מצטרף תהליך נוסף המתחיל כבר מהעשור השלישי לחיים ומבוסס על שינויים גרמיים של עצמות הזיגומה. בין שינויים אלו מצויים נסיגת עצמות הפנים וצניחת עצמות הלחיים, שיחד עם הרס רקמת השומן יוצרות שקעים וצניחת העור באזור הלחיים. התוצאות- מראה עור שמוט, מבוגר ושקוע באזור האמצעי של הפנים.
שיטת הטיפול ד"ר איימס פיתח שיטה ייחודית לפיסול ומילוי עצמות הלחיים, הרמתן והדגשתן מחדש. מדובר בשיטה שאינה מצריכה כל התערבות כירורגית ומתבססת על הזרקת חומרי מילוי בעלי צמיגות גבוהה ובכך על יצירת מתלה מיוחד, המשחזר את המבנה הגרמי שאבד ויוצר הרמוניה ופרופורציה במראה הפנים. במקרים מסוימים די בהדגשה והרמה ללא  וזאת לשם הענקת אפקט מתיחה. אך במקרים מסוימים, בהתאם לתוצאות אבחון מצבה של המטופלת, נעשה שילוב של מילוי לחיים. הטיפול קצר ואינו צורך הכנה מוקדמת. ההזרקה לאזור מסייעת בעיצובו מחדש ויוצרת מראה רענן, צעיר ומתוח.
למידע נוסף אודות חומרי מילוי

כיצד מבצעים מילוי לחיים?

הזרקת חומרי מילוי לשקעי הפנים בכלל והלחיים בפרט, הם הדרך המושלמת להשבת הנפח האבוד והענקת מראה עגלגל, צעיר ושופע חיוניות. לשם כך, משתמש ד"ר איימס בחומרי מילוי בעלי צמיגות בינונית-גבוהה למילוי שקעי הלחיים ובכך מחזיר את הנפח שאבד לפנים ויוצר מראה פיזיונומי מלא, המשדר רעננות ונעורים .מילוי לחיים מתבצע על ידי חומרי מילוי טבעיים- שומן עצמי או חומצה היאלורונית בסמיכות בינונית עד גבוהה.
חומצה היאלורונית-  מוזרקת באמצעות מחט עדינה המוחדרת אל מתחת לפני העור ומספקות תוצאות מילוי טבעיות ונטולות כאב.
שומן עצמי - הפרוצדורה מתבצעת על ידי שאיבת השומן, תחת הרדמה מקומית, משכבת השומן העמוקה (בעיקר באזור המותניים והבטן התחתונה), סנתוזו, והזרקתו דרך נקב קטן למקומות הרצויים. ההזרקה מבוצעת תוך יצירת תעלות זעירות בהן תאי השומן יהיו מוקפים ברקמה שתספק להם דם.

 Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: