מתיחת צוואר, חיטוב והדגשת קו הלסת

האמירה "הזמן עושה את שלו" אינה רחוקה מהמציאות, במיוחד כשמעמידים את העור תחת זכוכית המגדלת. מה אנו צפויים לגלות? רפיון הרקמות הרכות, אובדן טונוס שרירי הפנים וירידה דרמטית בריכוזי הקולגן והאלסטין האחראים על מיצוק העור וגמישותו. שילובם יחד יוצר את טשטוש קו הלסת, צניחת הרקמות והשרירים ואת מראה הפנים הנפולות המכונה גם "פני בולדוג". אל מכלול השינויים הפיזיולוגיים מצטרפת גם צניחת רקמות הצוואר שעד לפני מספר שנים נחשב לאזור טיפול מאתגר במיוחד. מדוע? כי מדובר ברקמה עדינה ביותר שניתוח מתיחת צוואר עלול להזיק לה.
ד"ר איימס פתר את הבעיה עבורכן באמצעות מגוון פרוצדורות המפסלות את הפנים מחדש, מחטבות את קו הלסת, יוצרות מתיחת צוואר וכל זאת ללא ניתוח! מתיחת צוואר ויצירת מראה קו לסת משורטט ונאה, ניתן לעשות בעזרת מספר טיפולים:


לפגישת ייעוץ חינם

טריאדת האוזון

שיטת הפלא שכבשה את אירופה, כבשה, בשנים האחרונות, גם את ישראל!
בקליניקה של ד"ר איימס,שיטה זו, היוצרת מתיחת צוואר, משלבת בתוכה שלוש טכניקות טיפוליות ייחודיות הממקסמות את תוצאות הטיפול וכוללות את הזרקת גז האוזון, הזרקת ממיסי שומן מתוצר פוספוטידיל כולין, ושילובו של מכשור טכנולוגי מתקדם על בסיס גלי רדיו, גלי קול, אולטראסאונד והבזקי לייזר.

מה הפרוצדורה?

גז האוזון (O3) המיוצר במחולל משוכלל, מוזרק באמצעות מחט עדינה בהזרקה ממוקדת אל תוך הרקמות העמוקות יחד עם קומפלקס ייחודי של ממיסי שומן. ממיסים אלו נקשרים אל תאי השומן, הופכים אותו למימי ומפנים אותו מהגוף בצורה טבעית. בו זמנית האוזון מבצע תהליכים נוספים עם פירוקו ברקמה לחמצן טהור (O2) ולמולקולת חמצן נוספת (O1). אלו כוללים- עידוד תהליכים מטבוליים בין-תאיים, פירוק מצבורי שומן וצלוליט, העשרת את רמות החמצן בדם ושיפור של פי 10 בהובלת החמצן אל פנים הרקמות.

התוצאות מדברות בעד עצמן!

√ עור מבריק ושופע חיוניות.

√ שיפור דרמטי במרקם העור וצבעו.

√ מתיחת צוואר והידוקו, חיטוב קו הלסת על ידי מיצוק העור הרפוי, מתיחתו והרמתו.

√ המסת מצבורי שומן והפחתת ריכוזו בכל אזורי הטיפול, ופינויו מהגוף באופן טבעי.

√ מלבד מתיחת צוואר, גם מתיחת עור מדולדל ורפוי והשטחת קמטוטים עדינים מאוד.

√ עידוד ייצור קולגן ואלסטין האחראים למיצוק העור ומתיחתו באופן טבעי.

האוזונותרפיה מתבצעת בסדרה של 8-12 טיפולים, במרווחים של שבוע בין טיפול לטיפול.
לשימור התוצאה מומלץ לחזור על הטיפול פעם נוספת או פעמיים במהלך השנה,
ולשלב קרמים טיפוליים המחדשים וממצקים את העור וכן משמרים את התוצאות.

"טריאדת היופי"

טכניקה נוספת למתיחת צוואר הינה "טריאדת היופי"-טכניקה ייחודית פרי פיתוחו של ד"ר איימס, אשר עושה שימוש בהזרקת חומרי מילוי מהטובים ביותר ומסייעת לכן להיפרד ממראה "פני הבולדוג" ללא כל סיכון, הרדמה או תקופת החלמה ממושכת. והתוצאות- מדהימות!
 טכניקה זו מתמקדת במילוי שלוש מטרות בו זמנית- הרמת עצמות הלחיים, מילוי שקעי הפנים והרמת קו הלסת.תוך הזרקת חומרי מילוי מהטובים ביותר הקיימים ,נוצרים מעין "מתלים" בעצמות הלחיים אשר מרימים את עצם הלחי ומדגישים אותה.בכך,נוצר אפקט הרמת עור הפנים השמוט ומתקבל מראה צעיר מתוח יותר. באמצעות הזרקת חומרי מילוי בשיטת "טריאדת היופי" של ד"ר איימס, ניתן למלא ולהעניק נפח לשקעי הפנים המושפעים מהרס רקמות השומן במהלך חיינו (ליפו דיסטרופיה) ואחראים גם הם למראה מבוגר וצנום. אזור אנטומי נוסף שאליו מוזרקים חומרי מילוי בשיטת "טריאדת יופי" הינו קו הלסת, שכן הזרקה זו, המצריכה יד מיומנת ומקצועית,מפסלת ומדגישה את קו הלסת. באמצעות הזרקה אל שלושת אזורים אנטומיים אילו,העור הרפוי נמתח,הפנים מקבלים חזרה את נפחם,קו הלסת מודגש והמראה המתקבל הינו צעיר יותר,מתוח ומודגש.
מתיחת צוואר וחיטוב קו הלסת יכולים להיעשות היום גם ללא ניתוח – פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: