טיפול בפיגמנטציה - לא צריך לסבול יותר מכתמים
אז מהי בעצם פיגמנטציה?
מהן האפשרויות הטיפוליות בה?
ומהי האפשרות המועדפת עבורך?

פיגמנטציה אינה תופעה מפתיעה במיוחד כשחיים במדינה שטופת שמש כמו ישראל. חשיפה ממושכת לשמש בצרוף המתחים הנפשיים שצצים בפתאומיות, השינויים ההורמונליים (עדינים ככל שיהיו) ו"תכשירי הפלא", כל אלה ועוד, מגבירים את קצב הופעתם של כתמי פיגמנטציה. ניתן למגר את התופעה באמצעות קרמים בעלי מקדם הגנה גבוה אך אם כבר צצו להם אותם כתמי פיגמנטציה מטרידים, רצוי לפנות לידיו של ד"ר אריק איימס המציע קרמים טיפוליים, טיפולי פילינג על סוגיו השונים ואף שילובי טכניקות למקסום תוצאותיו. לא עוד פיגמנטציה המכוסה לה במייק-אפ. 
 

לפגישת ייעוץ חינם

קרני UV – מאיצות פיגמנטציה !

צבעו של העור נקבע על פי הגנטיקה האינדיבידואלית של כל אדם ואדם, המגדירה את כמות פיגמנט המלנין המופרש מתאי האפידרמיס ואת סוגו. אל הגנטיקה מצטרפת השפעה סביבתית, שלא אחת נותנת את הטון בכל הקשור לחומרת פיגמנטציה , הלא היא החשיפה לקרני השמש. המלנין משמש כרשת הגנה הסופגת את קרני ה- UV, ויוצרת גירוי של ייצור מלנין המסתכם בשיזוף המוכר.  במהלכו האברונים בתאי המלנין המאחסנים את מולקולות הפיגמנט (מלנוציטים), מתחילים להתאגד לשם יצירת מגן מעל גרעין התא. מעבר לשיזוף הטבעי, חשיפת יתר יוצרת פיגמנטציה מוגברת על אזור הפנים והמחשוף. פיגמנטציה כהה זו מכונה גם בשם כתמי גיל או לנטיגינס.

 גורמי השפעה נוספים של פיגמנטציה

פיגמנטציה היא אמנם נגזרת של גנטיקה וחשיפה לשמש אך אלו אינם גורמי ההשפעה היחידים. פיגמנטציה היא מתוצרי הלוואי הנלווים לפעילות המערכת ההורמונלית, לתכשירי הטיפוח והקוסמטיקה הנמרחים מדי יום ביומו על גבי העור, לתרופות המרשם השונות ולהתמודדותו האגרסיבית של העור במהלך ריפוי פצע דלקתי המצוי ברקמתו. בין ההשפעות ההורמונאליות השכיחות מצויה המלזמה המכונה גם "מסכת הריון". מדובר בתופעה המושפעת משילוב פעילותם של הורמון האסטרוגן וקרני ה-UV בעת הריון או בעת נטילת גלולות. התופעה הזו מאופיינת בכתם פיגמנטציה שצורתו אינה סדירה וצבעו נע על סקאלת החומים. פיגמנטציה זו מתרכזת בעיקר באזור המצח, האף, מעל השפה העליונה, הסנטר והלחיים.

אופציות טיפוליות לפיגמנטציה

הודות לפלאי התעשייה הדרמטולוגית-קוסמטית, כתמי פיגמנטציה, כולל הבעייתיים ביותר, מקבלים מענה הולם. בקליניקה של ד"ר אריק איימס ממתינים לכם מגוון טיפולים עשיר שייתן מענה לכל בעיית פיגמנטציה שתופיע על עורכם. בין הטכניקות הפופולאריות מצויים הפילינגים המבוססים על לייזר ובאמצעות קרני אינפרא אדום הממיסות את כתמי עור העקשניים עד פיזורם בעור וטשטושם. כמו כן, חידוש העור יכול להיעשות באמצעות פילינג כימי המסיר את שכבות העור העליונות ומעודד את צמיחתן מחדש - כשהתוצאה הכללית נטולת כתמי פיגמנטציה ומראה עור קורן, רענן ואחיד. ככל שהפילינג יהא עמוק יותר כך ההצלחה בהסרת כתמי פיגמנטציה תגבר.

פילינג להעלמת כתמי פיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה ניתן לטשטש ולהסיר באמצעות אחד משמונת סוגי הפילינג הייחודיים, פרי פיתוחו של ד"ר איימס, בעלי רמות החדירוּת השונות והמותאמים לסוג וגוון עורה של המטופלת.
בין הפילינגים המומלצים להעלמת כתמי פיגמנטציה מצויים הפילינג הבינוני בעל רמת חדירות המעמיקה עד הדרמיס הפאפילארי ופילינג בינוני פלוס המבוצע בשלושה שלבים בהפרשים של חודש בין טיפול לטיפול. הפילינג מבוצע בהדרגה באמצעות תמיסה ייחודיות ומשלב המשך טיפול במסגרת ביתית בקרמים המכילים חומרים פעילים להשגת תוצאות אופטימאליות.
בנוסף, לרשות המטופלות עומדים שני סוגי פילינג עמוקים. פילינג עמוק בשיטה הקלאסית החודר את שכבת הדרמיס ומבוצע בחדר טיפולים תחת טשטוש, ופילינג עמוק 2 החדש בעל רמת החדירות הגבוהה בעולם הודות לתשעת המרכיבים מהם מורכבת תמיסתו הייחודית. הפרוצדורה עצמה משלבת פעולה כימית ומכנית, וזמן ההחלמה הראשוני אורך כחמישה ימים בלבד.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: