טיפול פילינג

פילינג נחשב לאחד מטיפולי היופי הקדומים ביותר בעולם שאפיינו את שיגרת הטיפוח של מיליוני נשים. קילוף העור (פילינג בלועזית) המסורתי עבר מהפכה בחלוף השנים הודות לפלאי הטכנולוגיה בתחום הרפואה האסתטית והדרמטולוגיה הקוסמטית ואלו לוקחות את התהליך שלב אחד קדימה מבחינת התוצאות בשטח. זוהי שיטת קילוף או המסה מבוקרת של שכבות העור העליונות הנעשית באמצעות מריחת תמיסות ייחודיות או הבזקי לייזר באזור הייעודי. פעולות אילו גורמות להתחדשות רקמת העור ובעקבות כך נראה העור אחיד, צעיר, קורן ורענן.

תוצאות הפילינג תלויות ברמת חדירותו:
  • טיפול פילינג שטחי - מבוצע לרוב ע"י קוסמטיקאיות ורמת חדירותו הינה מינימאלית. הוא משמש בעיקר לרענון העור ותחזוקתו לתקופה קצרה.
  • טיפול פילינג עמוק - מבוצע אך ורק ע"י רופא מיומן ויוצר המסה מבוקרת של העור, מעניק שיפור דרמטי למרקם העור ומראהו, טשטוש ניכר של קמטים, פיגמנטציה ואף חטטים.

בין סוגים אילו, קיימים גם סוגים שחדירותם עמוקה יותר מהשטחי, אך לא מגיעים אל שכבות העור העמוקות יותר בדומה לעמוק ומתאימים במיוחד להבהרת כתמים והחייאת מראה העור.
בין אלה העמוקים יותר נמנה הפילינג הבינוני אשר רמת חדירותו הינה עד לדרמיס הפפילארי (החלק העליון של השכבה השנייה של העור). פילינג זה מתאים להבהרה קלה של כתמים והחייאת מראה העור.
לאלו החפצים במראה רענן וזוהר לפני האירוע העומד על הפרק, קיים פילינג מיוחד לקראת אירועים המעניק לעור מראה רענן, מלא ברק, צעיר וזוהר יותר לתקופת זמן קצרה. 
 
 
 
טיפול פילינג לפני אחרי
 
 

סוגי טיפולי הפילינג שלנו:

 
 

טיפול פילינג בינוני פלוס

פרי פיתוח חדשני וייחודי מבית ד"ר איימס, בעל רמת חדירות עמוקה יותר מזו של הפילינג הבינוני, שכן רמת חדירותו הינה בין הדרמיס הפפילרי לרטיקולרי. הוא מצוין לרענון מרקם העור ולהענקת מראה צעיר, קטיפתי, אחיד וקורן. פילינג זה נותן מענה מרבי ואף מסיר כתמים עיקשים כגון פיגמנטציה על רקע הורמונאלי, נמשים וכתמי גיל. הפילינג הבינוני פלוס מקנה לעור גמישות ומתיחות רקמתית ובכך מעניק לעור מראה חלק ומוצק. בנוסף,הוא מסייע בטשטוש קל של קמטוטים והשטחתם הקלה של החטטים.
גרסתו המהפכנית של ד"ר איימס מתבצעת בשלושה שלבים בהפרשים של כחודש בין טיפול לטיפול. בזכות ההדרגתיות בה מבוצע הפילינג בשיטתו הייחודית של ד"ר איימס, וכן בזכות השימוש בתמיסה שפותחה במיוחד על-ידו, מתאפשרת חזרה מהירה לשגרה-אך לא על חשבון תוצאות פנומנאליות
 
 
 

טיפול פילינג עמוק 2 החדש

חודר לשכבה האמצעית של הדרמיס ומיועד למתיחת העור, טשטוש קמטים, הסרת כתמי פיגמנטציה עיקשים והשטחת צלקות אקנה וחטטים.
בשיתוף עם שניים מבכירי הכימאים בארץ, ד"ר אריק איימס פיתח את שיטת פילינג עמוק 2 החדש שהינה הפרוצדורה הרפואית האפקטיבית ביותר בהצערת הפנים והעור וזאת באמצעות תמיסה ייחודית המורכבת מ-9 מרכיבים, ומותאמת לכל מטופל/ת באופן אינדיבידואלי. הפרוצדורה מתבצעת בחדר טיפולים סטרילי, תחת טשטוש בלבד ולא בהרדמה כללית, אשר יש בה פעמים סיכונים . זמן ההחלמה הראשוני בשיטה זו הינו קצר באופן משמעותי ונמשך כ-5 ימים בלבד. פילינג עמוק 2 החדש מהווה מהפכה בתחום הרפואה האסתטית ,תוצאות הטיפול הינן דרמטיות ומביאות לידי טשטוש, מתיחה, השטחה והחלקת קמטים וקמטוטים, לעיתים עד כדי העלמתם. כמו כן הטיפול מעניק טשטוש והעלמת כתמי פיגמנטציה עקשניים במיוחד,שיפור ניכר במראם של צלקות וחטטי אקנה ועוד. הטיפול החדש מטפל בהצלחה בהזדקנות העור, מותח וממצק את רקמת העור ע"י גירוי סיבי קולגן ואלסטין כך שהעור נותר חלק,אחיד ובעל מראה צעיר ובריא.
למעשה זוהי מתיחת הפנים ללא ניתוח הנהנית מכל היתרונות ומתוצאות יוצאות מן הכלל! 
 
 
 

טיפול פילינג באמצעות לייזר

שיטה זו מגרה ומעודדת את מנגנון ייצור הקולגן המאט את קצב פעולתו עם הגיל. הלייזר מאפשר מתן טיפול נקודתי ויעיל המאפשר ביצוע ממוקד לעור הפנים, הצוואר,המחשוף וגב כפות הידיים. לעיתים, הטיפול באמצעות הבזקי לייזר מהווה טיפול משלים לפילינג הכימי וממקסם את תוצאותיו, אך הוא עומד גם בזכות עצמו. אורכי הגל השונים של הלייזר מאפשרים טיפול בעומק שונה של שכבות העור תוך צריבת כלי דם בדרגות שונות, בשיטת שתי וערב או בשיטה רציפה. אין מניעה לביצועו בכל ימות השנה אך נדרשת הקפדה על חשיפה מבוקרת מפני שמש ושימוש במקדם הגנה באופן קבוע. 
מחלקת טכנולוגיית הלייזר בקליניקה של ד"ר איימס הינה מהמתקדמות והחדשניות בעולם, והמכשור הטכנולוגי כולל אפליקציית לייזר ייחודית לטיפול פוטוטרפי המסייע לוטיליגו ופסוריאזיס.
 
 

טיפולי פילינג באזורים מיוחדים

כמו הכמיהה לפנים חלקות, מתוחות ונטולות כתמים, כך גם הכמיהה שאזורים חשופים אחרים בגופנו לא יסגירו את הגיל. אך בניגוד לעור הפנים העשיר בטפולות (בלוטות חלב, בלוטות הזעה, זקיקי שערות), אזורים אחרים בגופנו כמו הצוואר, המחשוף, אמות וגב כפות הידיים הם בעלי עור דקיק עם ריכוז טפולות נמוך יותר.
באמצעות גרסה מיוחדת שפיתח ד"ר איימס, ניתן פיתרון מצוין גם לאזורים מיוחדים אילו, במטרה לתת מענה המותאם במיוחד לצרכיו של העור הדקיק במיוחד באזורים אילו.
התוצאה המתקבלת הינה של גוון עור אחיד, מראה חלק, רענן וצעיר.
לראשונה,ועל פי פיתוחו של ד"ר איימס, מבוצע פילינג באזורים אילו גם על-בסיס פנול!
 
בקליניקה של ד"ר אריק איימס, מתבצעים סוגים שונים של פילינג, המותאמים באופן אינדבדואלי לכל מטופל/ת ומטופל/ת וכן לבעלי גוון עור כהה וצהבהב.

דר' אריק איימס בתוכנית הבוקר  "המקצוענים" בערוץ 10 מסביר על סוגי טיפולי הפילינג הקיימים

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: