פילינג בינוני פלוס בשלושה שלבים-חזרה מהירה לשגרה

פילינג בינוני פלוס בשלושה שלבים הינו פרי פיתוח חדשני וייחודי מבית ד"ר איימס, בעל רמת חדירות עמוקה יותר מזו של פילינג בינוני, שכן רמת חדירותו הינה בין הדרמיס הפפילרי לרטיקולרי. פילינג זה מבוצע בחדר הטיפולים בקליניקה בשלושה שלבים  ובהפרשים של כחודש בין טיפול לטיפול והינו מתאים לגברים ונשים כאחד.


לפגישת ייעוץ חינם

פילינג בינוני פלוס בשלושה שלבים - כל היתרונות בשלושה צעדים

פילינג בינוני פלוס מצוין לרענון מרקם העור ולהענקת מראה צעיר, קטיפתי, אחיד וקורן. פילינג זה נותן מענה מרבי ואף מסיר כתמים עיקשים כגון פיגמנטציה על רקע הורמונאלי, נמשים וכתמי גיל. פילינג זה מקנה לעור גמישות ומתיחות רקמתית ובכך מעניק לעור מראה חלק ומוצק. בנוסף, פילינג בינוני פלוס מסייע בטשטוש קל של קמטוטים והשטחתם הקלה של החטטים.  היתרון המשמעותי של פילינג בינוני פלוס ב-3 שלבים, הינו החזרה מהירה לשגרת היום. יתרון זה מתקבל בזכות ההדרגתיות בה מבוצע הפילינג, בשיטתו הייחודית של ד"ר איימס וכן בזכות השימוש בתמיסה שפותחה במיוחד על-ידו המאפשרת חזרה מהירה לשגרה-אך לא על חשבון תוצאות פנומנאליות!
ניתן לבצע פילינג בינוני פלוס בשלב אחד, אך הדבר כרוך בזמן החלמה ארוך יותר.
שיטה ייחודית זו משלבת עימה המשך טיפול במסגרת ביתית בקרמים המכילים חומרים פעילים במיוחד וכל זאת לשם השגת תוצאות אופטימאליות.

ומה עם כהות עור?

מכיוון שאנו מודעים לכך שהטיפול בעור כהה וצהבהב מצריך התאמה ייחודית, היות וגווני עור אילו נחשבים לבעייתיים במיוחד, פותחה נוסחת פילינג ייחודית המותאמת לצרכיו של העור הכהה או הצהבהב ומעניקה את התוצאה המרבית.

למידע נוסף על פילינג

סוגי טיפול פילינג נוספים:
פילינג עמוק 2 החדש
פילינג מיוחד לקראת אירוע

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: