פילינג מיוחד לקראת אירועים

פילינג, מזותרפיה, הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי זמניים, הפכו לחלק בלתי נפרד מרשימת ה"עשה" לפני האירוע הזוהר, מדוע? כי פיסול הפנים זו אמנות, כזו שלא מכסה את האנטומיה כמו שמלה יוקרתית או איפור מקצועי, אלא מדגישה מחדש את הצד היפה שנסתר עם השנים. אותן שנים בהן צצו קמטים חדשים והעור הפך לאפרורי וחסר אחידות הן במרקמו והן בצבעו. 
השאלה שנשאלת היא - איך משיבים את החיוניות, מטשטשים את סימני העייפות וחטטי האקנה ויוצרים "כרטיס ביקור" חדש? התשובה ברורה- פילינג מיוחד לקראת אירועים, מבית ד"ר איימס!

לפגישת ייעוץ חינם

פילינג מיוחד לקראת אירועים

פילינג כימי הוא טיפול המוסיף להשתדרג ולהתאים עצמו לדינמיקת החיים המהירה והמודרנית. כך שבין אם את כלה מיועדת או האם המחתנת, אין סיבה שתמנעי מעצמך את סגולותיו של הפילינג בחידוש מראה העור. פילינג מיוחד לקראת אירועים מהווה פתרון אולטימטיבי להתחדשות העור בזמן החלמה מינימאלי. כמו כן, נוסחתו מותאמת לכלל גווני העור - צהבהבים או כהים, וכל זאת ללא כל יצירת פיגמנטים לא רצויים או תופעות לוואי הנמשכות זמן רב.

יתרונות ניכרים לעין

חדירותו של פילינג מיוחד לקראת אירועים, מבית ד"ר איימס, עמוק יותר מהפילינג השטחי, פילינג זה מעניק לעור מראה רענן, מלא ברק, זוהר וצעיר לתקופת זמן קצרה יחסית. הפילינג המיוחד לקראת אירועים מותאם באופן ספציפי לצרכיהם של אילו העומדים לקראת אירוע חשוב, שכן מדובר בפילינג בו החזרה לשגרה הינה מהירה ,רעננות העור ניכרת באופן מיידי ובאירוע המדובר.
בין הפלוסים העיקריים ישנו השיפור המשמעותי ביכולתו של העור לספוג מוצרי טיפוח והזנה. לאחר הפילינג העור מאפשר למוצרי הטיפוח היוקרתיים לעשות עבודתם נאמנה. כך למשל, מוצרים המהווים בסיס לאיפור מתקבעים ביתר קלות על גבי עור הפנים שעבר טיפול פילינג, להבדיל מעור מחוספס, בעל תאים מתים הגורמים לאיפור להימרח גם ללא תנאי שרב.

עניין של זמן!

כדי ליהנות ממראה זוהר והוליוודי, עליכם לקחת לתשומת לבכם מספר דברים:

תקופת הסתגלות - לא רק אתם צריכים להסתגל למראה החדש אלא גם עורכם, שכן כל עור מגיב אחרת לטיפולי פילינג.
לא דוחים לדקה ה- 90! לא מומלץ להתחיל בסדרת טיפולי פילינג ימים ספורים לפני האירוע. הסיבה העיקרית היא פתיחתן של הנקבוביות שלעתים מלווה בקשקשת קלה על גבי העור,החולפת ימים ספורים לאחר מכן.
מתכננים את הלו"ז. על מנת ליהנות מתוצאות מקסימליות מומלץ להתחיל בטיפולי פילינג, במיוחד אלו בעלי דרגות חדירות גבוהה, בטווח זמן של כחודש לפני האירוע.
"ואם נזכרתי שבועיים לפני ?" אם טיפולי פילינג בסקאלה החודשית כבר מחוץ לתמונה, ניתן לבצע פילינג מיוחד לקראת אירועים עד שבועיים לפני האירוע.
לא מתפשרים! פילינג כימי מבצעים אך ורק בקליניקה, בצורה מקצועית ומבוקרת וע"י רופא מיומן בלבד.

למידע נוסף על פילינג

סוגי טיפול פילינג נוספים:
פילינג עמוק 2 החדש
פילינג בינוני פלוס

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: