פילינג כימי – יעיל להסרת תאי עור מתים

עור הפנים סופג מהלומות בכל מיני שלבים בחיים, ולכן זקוק לפתרונות ייחודיים שיסייעו בשיקומו. הרעיון שעומד מאחורי שיטת טיפול זו, הנו קילוף שכבות עור מתות - פילינג, שלאחר מכן מוחלפות באחרות. על מנת לקיים זאת בדרך הנכונה ביותר, מותאמות שיטות טיפול שונות. אחת מהשיטות - פילינג כימי.
 
על החשיבות בהסרת שכבות עור מתות
עור הגוף מחדש עצמו מעת לעת, כמו כל שאר אברי הגוף. המטרה הינה להתגבר על נזקים שמופיעים עקב הזדקנות, עישון, חשיפה ממושכת לאור השמש, תזונה לקויה, מזג אוויר משתנה, תרופות קבועות או זמניות ומאפיינים תורשתיים. טיפול באמצעות מכשור לא תמיד יעיל עבור כל סוגי העור, ועלול להזיק לעור שנמצא בשלבי הזדקנות. הסרת שכבות עור מתות, היא בעיקר למטרה של שיפור איכות העור שנפגע.
 
שיטת טיפול אחת מתוך שלוש
פילינג כימי הינה שיטה אחת להסרת תאי עור מתים. פירוק שכבות העור נעשה באמצעות חומרים פעילים, כגון TCA , ונוספים כמו חומצות פירות. דרך זו מתבצעת באופן יעיל על ידי רופאים המתמחים בתחום ובדרגות עצמה שונות.
 

קיימות שלוש דרגות עצמה לטיפול באמצעות פילינג כימי. להלן תיאורן:

1.      שטחית -  עוצמה זו מסירה שכבות עור מתות וכן כתמים שטחיים. ביצוע הפעולה אפשרי גם בבית, באופן יומיומי שותף. התחושה הראשונית תהיה גרד ועקצוץ, ותופעת הלוואי עלולה להיות אדמומיות מקומית של האזור.
2.      בינונית - מתבצע במרפאה בלבד ובהשגחת רופא. באמצעות הפעולה הכימית, מתבצעת הסרה של כתמים עדינים וכן כתמים עמוקים יותר. ביצוע הפעולה תהיה באופן רציף לתקופה בת שנה, והיא עלולה לכאוב מעט בליווי תופעות כגון אלו שהורגשו בעצמה נמוכה.
3.      עמוקה -  עוצמה המספקת פתרון עבור שכבות עור עמוקות. הטיפול הוא יסודי בכתמים מרובים, המגיעים עם מיצוק מסוים של העור. הטיפול מתקיים בחדר ניתוח עם הרדמה כללית. לאחר הפעילות, מתבצע טיפול אינטנסיבי בכאב ולאחריו ניתור עקב חשש להפרעות בתפקוד הלב.
 

פילינג כימי – למומחים בלבד

פילינג כימי הוכח כמוצלח ויעיל להסרת שכבת עור מתה. במהלך הטיפול יכולים להרגיש מעט מתופעות הלוואי שהוזכרו, אך השיפור יגיע תוך זמן קצר ויאפשר ליהנות מעור בריא הרבה יותר. סיכונים קיימים בכל פעולה, וצריך למצוא את האדם הנכון שיאפשר למזער אותם.
רופא המתמחה בתחום הוא הפתרון שיוביל לכדי מציאת הדרך להתחדשות העור. על מנת לבדוק אילו סיכונים קיימים בטיפול ואיזו שיטה הכי מתאימה לכם, מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית. במהלכה יינתנו תשובות לשאלות מהותיות, והתאמת סוג הטיפול ועצמתו. הזמינו עוד היום תור במרפאתנו לקבלת ייעוץ.


לכל שיטות טיפול הפילינג במרפאת דר' אריק איימס לחצו כאן

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: