קופרוז ונימי דם

ופרוז היא בעיה דרמטולוגית שכיחה הבאה לידי ביטוי בהופעתם של נימי דם מורחבים היוצרים מראה אדמומי ובלתי נחשק. נימים אלו מתרכזים בלחיים, בצדי האף, בסנטר, בגב כפות הידיים, בצוואר ובמחשוף, ולעתים מלווים בחספוס מקומי של העור והופעת אקנה. חומרת הבעיה מסווגת על פי תסמיניה ואבחון מהיר ומדויק יקנה לכם את הטיפול המושלם. הסוד לטיפול שכזה מתחיל בפגישת ייעוץ ואבחון בקליניקה של ד"ר איימס, במהלכה ייבחרו הפרוצדורות שיסייעו לכם להיפרד מרשת הנימים הטורדנית. פרוצדורות אלו כוללות טיפולי סקלרותרפיה המשולבים בטכניקות לייזר ואור מתקדמות. אז במקום לטייח את הבעיה עם מייקאפ ירקרק או לפנות להסרת נימים כירורגית שאינה מתאימה לכל מטופל/ת, פנו עוד היום לקליניקה של ד"ר איימס.

מדוע יש לי קופרוז?

קופרוז מהווה תוצר לוואי של גנטיקה, אך גנטיקה אינה הגורם היחיד להופעת הבעיה. אליה מצטרפים הרגלי מחייה שונים כמו חשיפה מוגברת לשמש ללא אמצעי הגנה, צריכת אלכוהול ומאכלים חריפים או חמים, שהייה ממושכת בקרבת מזגן מחמם או נטילת תרופות כימותרפיות, סטרואידיות, וכאלה המכוונות לטיפול בעיות לב וכלי דם. כמו כן, ישנם גם ההיבטים ההורמונליים, הנפשיים והבריאותיים המגבירים את התהליך כמו- הריון ולידה, מצבי לחץ ומתח, בעיות לחץ דם ומחלות לב וכלי דם, וכן גם בעיות ספיגה במערכת העיכול המתורגמות לחסרים משמעותיים ב-ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו. יש שיכולים לשאת בהופעת הנימים, אך כשמדובר בעור דק, עדין ובהיר, כל נים מורגש לעין ומשווע למגע רפואי.

קופרוז אינו מתכווץ מעצמו!

להבדיל מנימי הדם הבריאים, קופרוז אינו מתכווץ בימות החורף, אלא רק מתרחב עוד יותר בימות הקיץ בתהליך קירור הגוף. על מנת למגר את התופעה ללא התערבות כירורגית יצר ד"ר איימס שילוב מנצח בין אפקט טכנולוגיית האור והלייזר לבין אפקט ההזרקות של חומר מטרש (סקלרותרפיה).
הסקלרותרפיה מבוססת על הזרקת חומר מטרש ישירות לנימים הפגועים באמצעות מחט עדינה, תוך שימוש בזכוכית מגדלת. החומר דמוי הקצף מעורר תגובה דלקתית הגורמת להתכווצות הנים הבעייתי, התפרקותו וספיגתו בגוף. הטיפול אורך כרבע שעה ויכול להינתן כטיפול בפני עצמו או כ-טיפול משלים להעלמת נימים בלייזר. משך ההמתנה בין טיפול לטיפול הוא כשבועיים, כאשר ניכר שינוי דרסטי כבר מהטיפול הראשון.

ממקסמים תוצאות!

טיפולי לייזר מקדימים הנערכים בהרדמה מקומית משלימים את הסקלרותרפיה וממקסמים את תוצאותיה. במהלך טיפולים אלו מוחדר סיב אופטי לתוך הוריד המטופל, כאשר לאחריו מופעל מכשור הלייזר הגורם להתחממות קרן הלייזר המחממת בו זמנית את הסיב האופטי. התוצאה היא צריבת הנים הפגום מבפנים עד הריסת דפנותיו באופן כליל. עם הזמן חלה ספיגתו המלאה והטבעית בגוף. הפרוצדורה אורכת כ- 45 דק' עד שעה. לאחר מספר שבועות נדרש המטופל לשוב לקליניקה לשם מעקב וטיפולי השלמה.

חזית טכנולוגית ייחודית

העלמת נימים בטכנולוגיית האור והלייזר אינה חדשה, אם כן מה הופך את הטיפול בקליניקה של ד"ר איימס לסיפור הצלחה? ניסיון של שנים והמכשור הטכנולוגי המוביל בעולם. בקליניקה נעשה שימוש במערכת ה-HARMONY XL בעלת מכלול הפתרונות המגוון ביותר בעולם הרפואה האסתטית. הלהיט שכבש 81 מדינות ומאושר על ידי ה-FDA וה-CE הפך לחלק בלתי נפרד ממערך הטיפולים בקליניקה של ד"ר איימס, ובצדק. מדובר במערכת המשלבת בצורה אופטימלית בין טכנולוגיית האור והלייזר, ותומכת ב-16 טכנולוגיות וביותר מ-60 אפליקציות. כך שאם הקופרוז יצר אקנה בעורכם הרי שאותו מכשור יכול לטפל הן באקנה והן בקופרוז. מעבר ל-וורסטיליות הטיפולית הרי שהעור מוגן לכל אורך הטיפול הודות למנגנון הקירור החדשני המובנה במערכת ומגן על האפידרמיס.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: