תיקון אף

האם חשבת על ניתוח אף או תיקון של ניתוח אף שעשית?
היום פתרונות של עיצוב האף ללא ניתוח הם מאוד פופלריים: זריקות מילוי אף באמצעות חומצה היאלורונית באף מאפשרות לבצע ניתוח אף ללא ניתוח. במקרים מסויימים ניתן לבצע תיקון ניתוח אף בצורה פשוטה יחסית.
כל מקרה הוא לגופו ולכן מומלץ מאוד לפנות אלינו ולבחון מהו הטיפול הנכון עבורך. למטה תמצאי תשובות לשאלות הנפוצות בנושא.

דפורמציות מולדות או נרכשות, יכולות להקשות על חיי האדם לא רק מבחינה רפואית אלא גם מבחינה אסתטית. על מנת לשפר את איכות החיים משתי הבחינות, קיימות לא מעט פרוצדורות שמטרתן להקנות מראה טבעי ובריא. אך לעתים, כשפרוצדורות אלו משלבות כירורגיה וידיים בלתי מיומנות, מתקבלות תוצאות הפוכות ואף חמורות יותר מהמצב בו נכנסתם לראשונה לקליניקה. הצטלקויות, גושים, גבשושיות, דלקות וחוסר פרופורציה הם רק חלק מאותן תוצאות לא רצויות.
אחד הטיפולים הנפוצים ביותר לתיקון דפורמציות הוא תיקון אף, טיפול המבוצע בדיוק המרבי בקליניקה של ד"ר איימס, הידוע במיומנות פיסול הפנים ותיקון הדפורמציות. כל זאת ללא כאבים, התערבות ניתוחים או הרדמה. 


לפגישת ייעוץ חינם

מתי נדרש לעשות תיקון אף?

ניתוחי אף כושלים הם מנת חלקם של רבים שרק רצו ליצור הרמוניה בין מבנה האף לשאר חלקי הפנים, אך ירשו "שק של בעיות" הנחלקות לרפואיות ואסתטיות. בהיבט הרפואי נכללים קשיי נשימה, צלקות, נפיחות, זיהומים ודימומים חוזרים ונשנים, ותחת כותרתו של ההיבט האסתטי מצויים- עיוותים, שקעים, עצם קעורה מידי (צורת "מגלשה"), קצה או גב אף עקומים, סחוסים בלתי-סימטריים במבנה האף או בקצהו עקב הסרת יתר, קצה אף מורם מדי, ומראה עשוי מדי שאינו משתלב בצורה הרמונית עם מראה הפנים.
יש הפונים לניתוח שחזור שעבורו לא רק שממתינים כ-8 חודשים מייגעים במיוחד, אלא אף מסתכנים בניתוח המותיר כ-20% מהם מאוכזבים כשפניהם לניתוח שלישי ומסוכן. אנו מציעים תיקון אף ללא ניתוח ותחת ידיו המיומנות של ד"ר איימס, מתמחה בעיצוב ופיסול הפנים.

האם הטיפול מספק את אותה התוצאה כמו ניתוח?

ניתוחים רבים, בעיקר ניתוחי תיקון אף, דורשים מיומנות מרבית, מדוע? כי מדובר באיבר הבולט ביותר בפנים החייב להשתלב בצורה הרמונית עם סביבתו. על מנת לתקן הן את ניתוחי האף הכושלים והן את הדפורמציות המולדות הדורשות תיקון, יצר ד"ר איימס טיפול תיקון אף ייחודי. הטיפול כולל הזרקת חומרי מילוי, תוך פיסול, עיצוב ושחזור מבנה האף וכן גם מילוי שקעים, שיפור זווית האף ונטייתו הבלתי רצויה תוך שימת דגש על השגת מראה טבעי והרמוני.

שיטת הטיפול

על מנת לערוך תיקון אף ד"ר איימס נעזר אך ורק בחומרי המילוי הזמניים האיכותיים ביותר כגון חומצה היאלורונית על סוגיה השונים. טווחי ההשפעה משתנים בהתאם לסמיכותו של חומרי המילוי אך הטיפול ההדרגתי מאפשר עיצוב עד לקבלת המראה הנחשק והתוצאות מורגשות כבר מהטיפול הראשון.
בנוסף, מתבצעת הרמת קצה האף בטכניקה ייחודית המשלבת הזרקת בוטוקס. הבוטוקס יעיל ומסייע בהרמת קצה האף הנוטה כלפי מטה בשל שינויי הגיל, כוח המשיכה והפעלת שרירי הפנים. אם המרכיב הדינאמי נמצא מחוץ למשוואה הרי שהבוטוקס לא יוכל לממש את תפקידו ויהיה צורך בשימוש בחומרי מילוי.
למידע נוסף אודות הזרקת בוטוקס

תיקון אף ללא ניתוח לפני ואחרי

תיקון אף 2
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: