שפתיים - השפתיים המושלמות עבורך במרחק נגיעה

השפתיים אינן רק איבר המשחק תפקיד באכילה ודיבור כמובן, השפתיים הן אחד האיברים שהכי משפיעים על תווי ומראה הפנים שלנו וגם אחד האיברים הכי ארוגניים וחושניים בגוף. לכן זה טבעי שנשים רבות שמות דגש רב על מראה השפתיים שלהן, כאשר רבות מהן אינן מרוצות מהשפתיים שלהן ושואפות למראה מלא, מעוצב ואפילו סקסי יותר של שפתיים עבות. שפתיים מלאות, מעוצבות וחיוניות משפרות פלאים את מראה הפנים ומקנות תחושה של חושניות ואסתטיות. עולם האסתטיקה הרפואית נותן כיום מענה מדויק, בטיחותי ויעיל במיוחד לגבי שיפור המראה האסתטי של השפתיים – בטיפולים מהירים ונגישים וללא ניתוחים!

לד"ר איימס ניסיון רב שנים בטיפולי מילוי, עיבוי ועיצוב שפתיים, זאת תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בשוק ובדגש על מראה טבעי ויישום טכניקות לא ניתוחיות. עם ד"ר איימס את יכולה באמת לקבל את השפתיים שתמיד רצית, בהתאמה מושלמת לפנים שלך.


מדוע ומתי עולה הצורך לטיפול שפתיים?
שפתיים דקות וצנומות אינן מהוות פגיעה תפקודית או בריאותית כמובן, אך אלו בהחלט מצבים בעלי רגישות אסתטית ונשים צעירות ומבוגרות רבות שואפות כאמור למראה שפתיים אחר. מראה השפתיים הוא משהו שנולדים איתו, תוצאה של תולדה גנטית, כאשר יש גם השפעות מסוימות לגיל ולתהליכי הזדקנות. הצורך לבצע טיפול אסתטי בשפתיים עולה בעיקר במקרים הבאים: שפתיים דקות מדי, א-סימטריה בשפתיים (מולדת או נרכשת), קמטוטים בשפתיים וחוסר מלאות ואי התאמה למראה הפנים.

הפתרונות המתקדמים של ד"ר איימס
בקליניקה של ד"ר איימס אנו מגשימים לנשים חלומות ומספקים להן מראה שפתיים עבות או משורטטות מה שהכי מושלם עבורן ומבחינתן, כאשר תמיד נשים דגש על טיפולים בטיחותיים ומותאמים אישית ועל יצירת מראה טבעי, סימטרי ומושך. הפתרונות המתקדמים והלא כירורגיים של ד"ר איימס מתבססים בעיקר על טכניקות וחומרים של מילוי ועיבוי שפתיים – על בסיס חומרי מילוי הטובים והבטוחים ביותר הקיימים ומאושרים לשימוש כמובן.
  • הדגשת מסגרת השפתיים בעזרת חומרי מילוי
  • עיבוי שפתיים באמצעות הזרקה ישירה, מדודה ומדויקת של חומר מילוי  אל השפתיים עצמן להגדלת נפחן ופיסול מדויק שלהן למראה הרצוי. עיבוי שפתיים עם חומרי מילוי טבעיים או טבעיים למחצה מקנה תוצאות זמניות.
  • עיבוי שפתיים עם סיליקון רפואי טהור – טיפול שפתיים איכותי וארוך טווח בשיטת המיקרו טיפה-  הזרקות זעירות של סיליקון רפואי טהור הנחשב איכותי במיוחד למטרה זו. הסיליקון אינו מעבה את השפתיים ישירות אלא יוצר תגובה טבעית לייצור קולגן ובכך מעניק נפח לשפתיים לטווח של אפילו 20 שנה. הטיפול אורך 5-7 פגישות קצרות לאורך מספר חודשים.
השפתיים שלך בידיים בטוחות ומיומנות – ד"ר אריק איימס
טיפולי שפתיים מחייבים כמובן דיוק ומיומנות ללא פשרות, טיפול כושל עשוי להיות בעל השלכות שאינן רק אסתטיות אלא גם תפקודיות. לכן כשאת בוחרת בד"ר אריק איימס את יכולה להיות סמוכה ובטוחה שהשפתיים שלך בידיים הטובות והמיומנות ביותר, מכל בחינה ועם תוצאות מושלמות.
הצטרפי לאלפי נשים מרוצות, התקשרי היום לקליניקה ונקבע עבורך פגיעת ייעוץ ואבחון.

לפרטים נוספים על סוגי הטיפולים והטכניקות:
עיבוי שפתיים
חומרי מילוי
מילוי באמצעות שומן גוף
מאמר בנושא הזרקת סיליקון רפואי טהור

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: