שני, 02 מאי 2016
דרגו אותנו
(6 הצבעות)

טיפולים שונים של הרמת עפעפיים למטרות אסתטיות ובריאותיות

 


מאת: אריק איימס

עם השנים, רבים מאתנו חווים צניחה של העפעפיים, ושואפים לתקן את המצב הזה בצורה יעילה

העפעפיים הם חלק משמעותי ביותר מהמראה של הפנים שלנו באופן נקודתי, וכתוצאה מכך מהמראה החיצוני שלנו ככלל. העפעפיים מהווים למעשה את השער לעיניים שלנו, ורבים מאתנו חווים צניחה משמעותית של העפעפיים עם השנים שעוברות – וזהו מצב שמפריע מאוד הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בריאותית. 
מבחינה אסתטית, צניחת העפעפיים מובילה לכך שהעיניים שלנו מצטמצמות ואנחנו יכולים לנצל בצורה פחות טובה את יופיין עבור מראה הפנים שלנו, ולהדגיש אותן פחות ופחות. מבחינה בריאותית, צניחת העפעפיים יכולה להוביל למצבים קליניים שונים שפוגעים בראייה שלנו ומובילים אותנו לשיבוש של אורח החיים התקין
שלנו. לכן, הן עבור מטרות בריאותיות והן עבור מטרות אסתטיות, אנחנו שואפים לעתים קרובות לתקן את המצב שבו העפעפיים שלנו צונחים עם השנים – וכיום ישנן אפשרויות מגוונות ביותר של הרמת עפעפיים, שמאפשרות לנו ליהנות ממראה עפעפיים ועיניים איכותי במיוחד באופן קבוע ומרשים. צניחת העפעפיים עצמה יכולה להיגרם כתוצאה ממצב של פטוזיס – מצב בו העפעף נמוך בהשוואה למיקומו של האישון כתוצאה מרפיון אזור החיבור בין השריר לעפעף עליו הוא אחראי – וכתוצאה מהיווצרות עודפי עור ושומן באזור העפעפיים כתוצאה מהזדקנות העור הטבעית. כעת, נבין מהן אפשרויות הטיפול האיכותיות שלנו בהקשר זה.

כמה טכניקות יעילות עבור הרמת העפעפיים למטרות אסתטיות ובריאותיות גם יחד

• הזרקת בוטוקס או דיספורט – חומר הבוטוקס, והחומר המקביל אליו שלא רבים מכירים – הדיספורט – הם חומרים שבהחלט יכולים לשמש אותנו גם למטרות איכותיות של הרמת עפעפיים. בשיטה מודרנית ואיכותית, הרמת העפעפיים דרך ההזרקה הנ"ל מתבצעת דרך חמש נקודות הזרקה עיקריות. שלושת האזורים הראשונים הם אלה הקלאסיים דרכם מבצעים את הרמת העפעפיים בצורה הקלאסית – הזרקה באזור המצח, הזרקה בין הגבות, והזרקה בצדי העיניים. כך, העפעפיים שלנו עוברים מתיחה ראשונית לשלושת הצדדים הנגדיים לאזור הצניחה. לאחר מכן, הזרקה מודרנית מוסיפה גם שני אזורי הזרקה נוספים – הזרקה לרקות (עבור לכסון העין) והזרקה לקרקפת (עבור הרמה נוספת של כל אזור הפנים העליון). כך, ניתן להשיג תוצאות 

טיפולים שונים של הרמת עפעפיים

מרשימות ביותר להרמת העפעפיים, ולחדש בצורה איכותית ביותר את מראה הפנים שלנו.
• פילינג – אכן, פילינג הוא תהליך ייחודי שעם כל יום שעובר אנחנו רק מבינים עוד אפשרויות ועוד טיפולים שניתן לנצל אותו עבורם. כיום, ברור שגם עבור הרמת עפעפיים איכותית ושיפור מראה העור הסובב אותם ניתן לנצל בצורה איכותית פילינג ממוקד ומקצועי. כך, ללא התערבות כירורגית, ניתן להשיג את אותו אפקט המתיחה, ההרמה והמיצוק של העור באזור העפעפיים, כאשר הפילינג עצמו מעודד יצירה חדשה של סיבי קולגן ואלסטין המייצרים תאי עור חדשים, ולמעשה הופכים את תהליך הזדקנותו של העור שגורם מלכתחילה לצניחת העפעפיים. התוצאות של תהליך זה הן מרשימות במיוחד כאשר אנחנו לוקחים בחשבון שמדובר בתהליך פשוט במיוחד, כאשר הוא מתבצע בידיים מקצועיות ובקליניקה אסתטית מומחית.
מראה הפנים שלכם הוא חשוב במיוחד, והשקיעו בו בהתאם עם טיפול אסתטי איכותי ומתאים
מי שממעיט בחשיבותם של מראה הפנים שלו, ובמיוחד בכל מה שנוגע לאזור העפעפיים, סובל מכך לא מעט. כאמור, בכל מה שנוגע לעפעפיים יש לכך משמעות לא רק מבחינה אסתטית אלא גם מבחינה בריאותית לחלוטין, ולכן אפשרויות שונות של הרמת עפעפיים מודרנית ואיכותית מהוות אפשרויות מובילות ורלוונטיות במיוחד עבור רבים מאתנו. כל שנשאר לעשות הוא למצוא את הקליניקה הקוסמטית האיכותית שבה נבצע את ההרמה בצורה החלקה והטובה ביותר, לתוצאות מקסימליות לאורך זמן.

 

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: