מתיחת פנים ללא ניתוח

במאמר זה תוכלו לקבל תשובות לשאלות כגון: מה ההבדל בין מתיחת פנים ללא ניתוח לבין מתיחת פנים בחוטים? מי צריך מתיחת פנים או עיצוב פנים? ומהן הטכניקות הטיפוליות החדשות בתחום?

מתיחת פנים ללא ניתוח מתבצעת בטכניקות רבות ושונות, כאשר כל אחת מהן אישית למאפייני המטופל החל מסוג עורו ומבנה עצמותיו, ועד אורח חייו וציפיותיו מהטיפול. בתום האנמנזה הזו, נקבעת מידת עדיפותה של מתיחת פנים כירורגית על פני אלטרנטיבות אחרות. האופציה הכירורגית מתבססת בעיקר על חתך סביב הפנים, באזור הטמפורלי ליד האוזן, הפרדת עור הלחי, הפנים והצוואר, מתיחת שריר הצוואר והפנים, חיתוך העור העודף ותפירה מחדש. מתיחת פנים זו, כמו כל פרוצדורה כירורגית מכילה סיכונים, גם אם מזעריים. כאן נכנסות ה"מתחרות" לתמונה - שיטות אחרות וייחודיות ללא ניתוח, המסייעות בהחלקת קמטים ובשיפורו הדרמטי של רפיון העור ומתיחתו ללא הסיכונים הכרוכים בהתערבות כירורגית, ללא תפרים וללא חתכים!

לפגישת ייעוץ חינם

הכרונולוגיה הפיזיולוגית מכתיבה את מראהו הכללי של העור. התוצאות מסתכמות באובדן האלסטיות, רפיון העור וצניחת הרקמות תחת קו הלסת שיחד יוצרים מראה של "פני בולדוג", משמע, מראה מבוגר ונפול. אחת הטכניקות היחודיות לשם ביצוע מתיחת פנים היא זו המשלבת בתוכה מספר שיטות גם יחד ומכונה "טריאדת היופי". טכניקה מיוחדת המהווה מתיחת פנים ללא אספקט פולשני, הרדמה או כאב. זו כוללת יצירת מִתלים בעצמות הלחיים להרמת עור הפנים הנפול, החדרת חומרי מילוי להענקת נפח ויצירת אפקט של הרמה וכן גם פיסול קו הלסת ועיצובו למראה דומיננטי וּמודגש יותר. מתיחת פנים זו מתבצעת לעתים בשילוב הזרקת גז אוזון, לשם הדגשת קו הלסת, מיצוק העור ויצירת מראה מתוח ומורם יותר.

עיצוב הפנים באמצעות פילינג

יש הנוהגים לייחס את הפילינג כטיפול משלים לאותה מתיחת פנים כירורגית, אך ישנה טכניקה מהפכנית המהווה מתיחת פנים בפני עצמה, טכניקה שמשאירה מאחור את הצורך בחתכים ותפרים-פילינג עמוק 2 החדש מבית ד"ר איימס.
נוסחת פילינג זו הינה ייחודית ובעלת רמת חדירות אל שכבות העור העמוקות ביותר. הנוסחה מורכבת מתשעה מרכיבים פעילים ההופכים אותה לטיפול האסתטי-רפואי האפקטיבי ביותר להצערת הפנים והעור. בטרם תחילתו של התהליך, קיימת הכנת העור על ידי מריחת קרם רפואי המכיל חומרים פעילים במיוחד, המסייעים לחדירותו של הפילינג להיות מקסימאלית ובכך מתקבלות תוצאות אופטימאליות.
פילינג עמוק 2 החדש משלב פעולה כימית ומכאנית, לצורך מקסום תוצאות. זמן ההחלמה הראשוני אורך כחמישה ימים בלבד. התחושה המורגשת היא אי נוחות בלבד-ללא כאבים! הטיפול מותאם לצרכיו האינדיבידואלים של כל מטופל ולסוג עורו ותוצאותיו כוללים שיפור כתמי פיגמנטציה עקשניים במיוחד,עד כדי העלמתם, טשטוש והחלקה דרמטית של קמטים, וכמובן, העפעפיים נפתחות ונמתחות, קו הלסת מורם  ועור הפנים נראה צעיר,מתוח ורענן-כמו לפני 2 עשורים! שיפור זה נעשה על ידי גירוי סיבי הקולגן והאלסטין ויצירת תאי עור חדשים, המותירים את העור חלק, אחיד ובעל מראה צעיר יותר.
לחצו למידע נוסף על טיפול פילינג עמוק

פרוצדורות חדשניות- מתיחת פנים ללא ניתוח!

מתיחת פנים מתרחשת לא רק בפני המטופלות אלא גם בפניו של ענף האסתטיקה הרפואית. הגישה של התערבות כירורגית מינימלית יחד עם מיטב הטכנולוגיות יצרו את אוזונתרפיה -שיטה בלעדית המתבצעת בקליניקה ומסייעת במיצוק העור ומתיחתו בקלות וללא כל פעולה פולשנית. מתיחת הפנים והצוואר ללא ניתוח מתבצעת באמצעות שילוב טכניקות הכוללות הזרקת  גז אוזון  (O3) לשכבות העור העמוקות ולמצבורי השומן הנקודתיים הקיימים בגוף כמו בצוואר ובשילוב הזרקת חומרים פעילים הממיסים שומן. יחד עם הקומבינציה האפקטיבית המוזרקת אל האזורים הבעייתיים משולב גם מכשור טכנולוגי על בסיס אולטרא סאונד וגלי רדיו הממקסם את התוצאות.
ומהן התוצאות? מצבורי השומן מומסים,העור הרפוי נמתח ובכך מסייעים לחיטוב קו הלסת הנפול, הצוואר המידלדל וכן גם בטיפול אזורי גוף, להצרת היקפיו. טיפול האוזונתרפיה, ניתן כסדרה של 8-12 טיפולים בהפרשים של כשבוע בין טיפול לטיפול. בשל סגולות הטמונות בגז האוזון המסייעות בהחלמה מהירה של הרקמה, נעשה בו שימוש גם כטיפול משלים לטיפולי פילינג וניתוחים פלסטיים ולא רק כחלק מטיפולי המתיחה, החיטוב והצרת ההיקפים.
בקישור הבא תמצאו מידע על סוגי החוטים השונים וטכניקות הטיפול בהם: מתיחת פנים באמצעות חוטים

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: