צלקות וקעקועים

בעיות אסתטיקה הן חלק בלתי נפרד מחיינו. חלק גדול מאותן בעיות הנן בעיות עור.  העור מהווה מעטפת הגנה מתוחכמת במיוחד עם מנגנון ויסות טמפרטורות, חישה, ריפוי והתחדשות.

אך גם ב"מערך המשוכלל" קיימות נקודות תורפה דוגמת פציעות ופרוצדורות אגרסיביות להסרת קעקועים וכוויות. בהעדר תנאי ריפוי הכרחיים או ריפוי אגרסיבי, הרקמה הצלקתית הטבעית המחברת ומאחה בין שולי הפצע, עשויה להותיר קושי תפקודי וחותם בלתי אסתטי.

הגורמים שיכתיבו את אופן תיקון הרקמה הינם אינדיבידואליים וכוללים בין היתר את מידת הטראומה, גיל, תורשה, מחלות כרוניות, חשיפה לשמש, תהליכים דלקתיים או זיהומיים וכיו"ב.

אל רשימה זו מצטרף גורם השפעה מכריע, שלהבדיל מהיתר נתון להחלטתכם המלאה - הגורם המטפל!   
על מנת לשפר בצורה דרמטית את מראה העור המצולק ואף להימנע מהיווצרותו, מומלץ לבקר עוד היום בקליניקה של ד"ר איימס וליהנות ממגוון טיפולים חדשניים ביותר.

הסרת קעקועים- רק בשיטת ד"ר איימס!
השוק מציע אינספור שיטות להסרת קעקועים, שלא רק שאינן עובדות אלא אף עלולות להותיר אחריהן עור מצולק, רגיש ודואב במיוחד. בקליניקה של ד"ר איימס תוכלו להימנע מכל תופעת הלוואי וליהנות מטיפול הסרה מבוקר, מדוייק ויעיל, המצמצם את זמני ההחלמה. אפליקציית ה- Roller Pixel  המיושמת בקליניקה, ומבצעת פילינג אבלטיבי של העור עם אורך גל של 2940 ננומטר.


הזדמנות שנייה לטיפולי צלקות וקעקועים
!
מי שכבר "התעטר" בצלקת כתוצאה מטיפול כושל או מכל סיבה שהיא, ימצא מענה מגוון ואיכותי בקליניקה הכולל:
  • פילינג ברמת חדירות גבוהה:
    -    פילינג עמוק בשיטה הקלאסית - נוסחה החודרת לשכבתו האמצעית של הדרמיס ויוצרת אפקט מתיחה, השטחת חטטי אקנה, שיפור צלקות ואחידות בגוון העור.
    -    "פילינג עמוק 2 החדש" - פילינג בעל רמת חדירות גבוהה יותר מזו של החלופה הקלאסית. חדירותו המקסימלית מקנה שיפור דרמטי במראה חטטי אקנה וההצטלקויות. לצד השטחתו המרבית של אזור ההצטלקות, מתקבל גם אפקט של התחדשות, מתיחה ומיצוק העור ע"י גירוי ייצור סיבי קולגן ואלסטין. לעיתים בשילוב הרמה והפרדת צלקות במחט ייחודית או הזרקת חומרי מילוי.
  • הזרקת סיליקון רפואי טהור: מוזרק בשיטת המיקרו-טיפה ומשמש כחומר גירוי המעודד היווצרות רקמת קולגן חדשה במקום זו הפגומה. התוצאה – אפקט ארוך טווח של מיצוק ואלסטיות  המתורגמים להשטחת חטטי אקנה והצטלקויות. 
  • טיפולי המסת צלקות: בקליניקה מוצע טיפול מתקדם המבוסס על נוסחת המסה ייחודית, פרי פיתוחו של ד"ר איימס. החומר המוזרק מדכא את ייצור הקולגן המופרז ומפרק תאי קולגן שכבר נוצרו. (3-6 הזרקות באזור הצלקת). לעתים בשילוב עם הזרקת חומרי מילוי כחלק מטיפול מתקן לשקעים, להשטחת צלקות, ולטיפול בדפורמציות ופגמים שמקורם בתאונות, מומים מולדים וניתוחים כושלים.
  • טיפול משולב: ניתן למקסם את תוצאות טיפול טשטוש הצלקות ע"י שילוב  בין מספר טיפולים שונים. זאת בהתאם לסוג הצלקת ומצבה.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: