שומות, יבלות ונגעי עור

המושג נגעי עור כולל בתוכו עולם שלם של בעיות אסתטיות שלעתים אף מתורגמות לסיכון בריאותי ממשי. נגעים אלו יכולים להזדקר על פני העור כשומה בולטת, להצטבר תחתיו בצורה של ציסטה או להיטמע בצורה שטחית על פניו כמו הנמשים המעטרים את הגוף. הודות לפיתוחים בעולם הדרמטולוגיה, מלאכת ההסרה הפכה לקלה, מהירה ונטולת כל כאב או סיבוכים. זאת כמובן כתלות בגורם המטפל והפרוצדורות המיושמות.
בקליניקה של ד"ר איימס מוסרים שומות, יבלות, נגעי עור ונגעי עור טרום סרטניים במגוון פרוצדורות חדשניות המותירות את הכירורגיה, התפרים והכאב מחוץ לתמונה!

אבחון מקדים ("מה יש לי?")
פתרון הבעיה מתחיל באבחונה המדויק. במסגרת אבחון זה ייבדקו מיקום הנגע, צורתו וסיווגו. קבוצות האבחון העיקריות מונות -

נגעים הבולטים מעל פני העור:    
 • שומה בולטת בעלת גוון אחיד וקוטרה אינו עולה על 5 מ"מ.
 • סרח עור (SKIN TAG) - גבשושית אליפטית קטנה, בגוון העור, רכה למגע ובעלת בסיס צר. קוטרה נע בין 1 מ"מ- 2 ס"מ
 • קרטוזה שומנית - כתם מורם, כהה, מחוספס ושומני שקוטרו משתנה.
נגעי עור שטחיים:
 • נמשים - הצטברות תאי פיגמנט שקוטרן הממוצע כ-3 מ"מ.
 • נקודת חן (שומה) - קיימת מלידה ועשויה להתרבות בעשורים השני והשלישי לחיינו. הסרתה- בקיומו של ממצא לא תקין ובעת קיומה של בעיה אסתטית.
 • כתמי גיל - צבר תאי פיגמנט בגווני חום, בעלי קוטר משתנה ומקורם בתהליך הזדקנות העור וגורמי האצה.
טיפולים מוצעים:
ד"ר איימס פיתח ושכלל מגוון טכניקות לטשטוש נגעי העור והסרתם. בהן:
 • צריבה במחט חשמלית - טיפול המחולל פלאים בנגעי עור, שומות ונקודות חן. הפרוצדורה מבוצעת תחת הרדמה מקומית ומנגנון פעולתה מתבסס על ניצול אנרגיית חום להרס תאי הנגע. הפרוצדורה נטולת חתכים או תפרים, ומקום הטיפול מחלים מעצמו במהירות וכמעט ללא סימני הצטלקות.
 • פילינג ברמת חדירות בינונית–גבוהה - בקליניקה מיושמות נוסחאות פילינג שונות שרמת חדירותן מאפשרת טיפול בנגעי עור כמו כתמי גיל, נמשים ואף נגעים טרום סרטניים.
  בין סוגי הפילינג המומלצים:

  פילינג בינוני פלוס - טיפול הדרגתי ותלת שלבי של פילינג החודר עד חלקה התחתון של שכבת הדרמיס. הטיפול הינו מענה יעיל בהסרת כתמי פיגמנטציה על רקע הורמונאלי, נמשים וכתמי גיל. נוסחת הפילינג הייחודית מספקת מענה לכל גוון עור (אף צהבהב וכהה), ומקנה לו מראה קטיפתי, קורן ואחיד.
  "פילינג עמוק 2 החדש" - בעל רמת חדירות גבוהה מזו של הפילינג העמוק הקלאסי. הודות ל- 9 המרכיבים הייחודיים בתוכו, שולל את היווצרות פני הפורצלן וחדירותו המקסימלית מגרה את ייצור סיבי הקולגן והאלסטין. התוצאה- שיפור דרמטי במראה הפיגמנטציה והסרת נגעי עור ונגעים טרום סרטניים.
 • טיפול בלייזר - מענה נהדר בעיקר עבור נגעי עור שטחיים. הפרוצדורה אינה כרוכה בתפרים או חתכים ומתבססת על הסרת תאי עור מתים משכבת העור העליונה וחשיפתם של תאי עור חדשים.
מידע נוסף אודות טכניקות הטיפול בשומות, יבלות ונגעי עור:
מספר סוגי פילינג להתאמה מירבית

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: