תיקוני א-סימטריה

גוף האדם נוטה להקרין סימטריה אע"פ שמתחת לפני העור חלה א-סימטריה מוחלטת. יחד עם זאת, קיימים מקרים בהם המעטפת החיצונית מושפעת מפנים הגוף מבחינה גנטית, עצבית, התפתחותית, ואפילו מבחינת שינויי הגיל. אל "סל" ההשפעות מתווספים להם גם שורה של ניתוחים והזרקות כושלות שהותירו אחריהם לא מעט מפגעים אסתטיים ובריאותיים.
כדי להימנע מניתוחי שחזור כירורגיים, כואבים ולעתים אף מסוכנים, פיתח ד"ר איימס מגוון תיקוני א-סימטריה חדשניים שתוצאותיהם טבעיות והרמוניות.

איזון מנח הגבות

מנח א-סימטרי נובע מרפיון אזור החיבור בין בסיס הגבות לרקמות העמוקות, דבר העלול לגרום לתופעה משנית של צניחת העפעף. לכן, בטרם ביצוע תיקוני א-סימטריה בשליש הפנים העליון, מבוצע אבחון מנח הגבות. רק בתומו ניתן להסיק האם קיים פטוזיס הגבה ("גבה צנוחה") והאם יש צורך בהרמת גבות בלבד או שילובה עם הרמת עפעפיים.

לשם איזונו המחודש של אזור הגבות, שיפור מגבלות הראייה וקבלת מראה צעיר ורענן, פיתח ד"ר איימס שיטת הזרקה ייחודית של בוטוקס/ דייספורט. מדובר בטיפול דו-שלבי המתחיל בהזרקה לחמישה אזורים אנטומיים: סטנדרטיים- מצח, בין הגבות, בצידי העיניים, וחדשניים- רקות וקרקפת. נקודת ההזרקה באזור הרקות מלכסנת את העין, ונקודת ההזרקה באזור הקרקפת מתורגמת להרמה נוספת של המצח, העפעפיים, הגבות והגברת אפקט הלכסון. לשם הגדלת מפתח העין מתווספות נקודות הזרקה בצידי העיניים ובאזור העדין תחתן. בשלב השני (חודש מיום ההזרקה) מבוצעת ביקורת והזרקה נוספת למיקסום התוצאות ותיקון א-סימטריות.

שחזור ושדרוג מראה השפתיים

תיקוני א-סימטריה באזור השפתיים הפכו לפרוצדורה שכיחה, במיוחד בעשור האחרון. זאת בשל מספרם ההולך וגובר של טיפולי עיבוי ועיצוב כושלים שאליהם נלוו חומרי מילוי תעשייתיים וטכניקות הזרקה לקויות. התוצאה- החמרתה של דפורמציה קודמת, מראה "ברווזי", גושים וגבשושיות, אובדן תחושה והתקשות מקומיים עד כדי עיוות השפתיים וסביבתן.

הפתרון של ד"ר איימס למראה שפתיים חושני וטבעי:

 עיבוי ועיצוב באמצעות חומרי מילוי - הפרוצדורה מתבססת על חומרי מילוי זמניים איכותיים דוגמת חומצה היאלורונית בסמיכויות שונות, וחומרים קבועים כמו סיליקון רפואי טהור המוזרק בשיטת המיקרו-טיפה.

 טיפול המסה - טיפול מהפכני המשפר עיוותים וממיס גושים שמקורם בהזרקות חומרי מילוי על מגוון סוגיהם. הפורמולה הייחודית מורכבת מדריבטים של F.U-5 וחומרים אנטי-דלקתיים המוזרקים לאזורים הפגועים בהם התפתחו: גושים וגבשושיות, א- סימטריה, חוסר פרופורציה, נפיחות ודלקות. החומר מגביל את אספקת הדם לאזורים אלו ומעכב את היווצרות הקולגן סביבם.

הטיפול מחולק לשלושה שלבים הנבדלים בעוצמת הטיפול מהמסה רכה עד כדי אינטנסיבית. לשם מקסום תוצאותיו יש צורך בסדרה בת 3-7 טיפולים, במרווחים של חודש. התוצאה: שיפור דרמטי במראה הצלקות, ירידה בנפיחות ובדלקת, וצמצום עד העלמה מוחלטת של הגושים. קראו עוד על עיבוי שפתיים

תיקון אף

מראה אף הרמוני ופרופורציונלי ליתר חלקי הפנים מהווה בשורה מצויינת, הן במישור הבריאותי והן במישור האסתטי. לעתים הרצון הטוב מסתכם בניתוח כושל הגורר בעיות בשני המישורים. בהיבט האסתטי מתקבלים שקעים, עיוותים, קצה/ גב אף עקום, קצה אף מורם מדי, עצם קעורה מידי ("מגלשה") וסחוסים א-סימטריים במבנה האף או בקצהו. בהיבט הבריאותי מתווספים להם זיהומים, צלקות, נפיחות, דימומים ואף קשיי נשימה.
לשם תיקוני א-סימטריה באזור האף (מולדת או נרכשת) יצר ד"ר איימס טיפול ייחודי לתיקון אף. הטיפול כולל הזרקת חומרי מילוי, תוך פיסול, עיצוב ושחזור מבנה האף, לצד מילוי שקעים ושיפור זווית האף ונטייתו הבלתי רצויה. כל זאת תוך שימוש בחומרי מילוי זמניים מאיכות מעולה כמו חומצה היאלורונית בעלת טווח סמיכות משתנה המאפשר פיסול הדרגתי של מראה האף. קראו עוד על תיקון אף

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: