שני, 03 דצמבר 2018
דרגו אותנו
(30 הצבעות)

כל האמת על העלמת צלקות וחטטי אקנה - פילינג עמוק 2

ד"ר אריק איימס

סובלת מצלקות אקנה? במאמר זה תלמדי על הטיפולים האפשריים ומהו הטיפול המומלץ עבורך. להרחבה נוספת מומלץ לקרוא עוד על צלקות אקנה.

אפשר לטפל בצלקות וחטטי אקנה! לא צריך לסבול כל יום מבעיות בהופעה, הביטחון העצמי או התפקוד היומיומי.
לצערנו רוב האנשים אינם מודעים לפתרונות הנהדרים האלו. 

מדי יום אנו פוגשים אצלנו בקליניקה נשים וגברים אשר מתביישים לצאת מהבית, מתביישים לפגוש אנשים ולנהל קשרים זוגיים, מרגישים שהזדמנויות חומקות להם מבין הידיים ושחייהם היו יכולים להיראות אחרת לחלוטין, והכל בגלל הפגם האסתטי הבולט של צלקות וחטטי אקנה, אשר מכסים לעיתים שטחים נרחבים בפניהם ובגופם.

זה שנים שאנו פוגשים מטופלים אשר מגיעים אחרי אינספור ניסיונות להשטיח ולהעלים את צלקות וחטטי האקנה, טיפול אשר אינו קיים בספרות הרפואית אך יחד עם זאת מקבלים המטופלים הבטחות והצהרות שווא בדבר שיפור משמעותי בחטטים ובהעלמת הצלקות וביניהם מגוון טיפולים לא אפקטיביים בעליל כדוגמת: מזותרפיה, קילופי עור שטחיים, רולרים למיניהם, מסיכות וקרמים בעלי סגולות מופרכות ועוד ועוד.. 

קיימים טיפולים רבים ושונים אשר מתיימרים לטפל בצלקות ובחטטי אקנה. חלקם יעילים במעט, חלקם מוגבלים, חלקם אפקטיביים במעט רק בשילוב טיפולים נוספים. מה שבטוח, קיימים בתחום לא מעט אי-דיוקים, חצאי אמיתות ודיס-אינפורמציה. בניגוד לכתבות אחרות אשר מתפרסמות חדשות לבקרים, בואו נציג את הסיפור האמתי על עידון והשטחת צלקות וחטטי אקנה.

נציין כי בהחלט ניתן לשפר משמעותית את צלקות וחטטי האקנה ע"י שילוב של מספר טיפולים.

הטיפולים הקיימים כיום להעלמת צלקות וחטטי אקנה (ושרופאים רבים לא מספרים לכם עליהם)

פילינג עמוק

פילינג עמוק 2 – הדור החדש, המבוצע כחלק מהטיפול, מצליח להגיע לשכבה האמצעית של הדרמיס תוך שהוא לרוב משפר בצורה הטובה ביותר את צלקות האקנה והצטלקויות אחרות. הטיפול אורך כשעה בחדר הטיפולים, תחת טשטוש בלבד ולא בהרדמה כללית. בתום הפרוצדורה מונחת מסכת פלסטרים רב-שכבתית המבודדת באופן מושלם את האזור המטופל, ומגנה עליו עד עומק שכבות העור העמוקות. המטופלות נותרות להשגחה במשך יממה שבתומה מסירים את המסכה ומתבצעת פרוצדורה ייחודית נוספת - פילינג מכני כפול הממקסם את התוצאות ולאחריה משוחררת המטופלת לביתה כאשר על הפנים מפודרת אבקה צהבהבה המתקשה ומשמשת כמסכה למשך כ-5 ימים.
יש לציין כי לרוב הטיפול כרוך באי-נוחות אך לא בכאבים.

למעשה, במקרים קשים של חטטי אקנה, מדובר בטיפול האפקטיבי ביותר לתוצאות מרשימות במיוחד.

העלמת צלקות וחטטי אקנה באמצעות פילינג עמוק 2

מילוי הצלקות

חומרי המילוי המוכרים לנו מתחלקים לחומרים הזמניים, ביניהם חומרי מילוי מבוססי חומצות היאלרוניות וקלציום, וחומרי המילוי הקבועים ובעיקרם הסיליקון הרפואי הטהור.
בעוד מילוי הצלקות בחומרי המילוי הזמניים לחטטים מציגות שיפור קל מאוד וכמובן דורשות לחזור על הפעולה שוב ושוב.

להבדיל, מילוי מיומן של הצלקות באמצעות סיליקון רפואי טהור אשר מוזרק בשיטת המיקרו-טיפה, מגרה את הקולגן הטבעי שבגופנו ליצירת מעטפת טבעית ומבטיחה תוצאות מצוינות, בטוחות וקבועות.
כיום בישראל ישנם רק מספר רופאים בודדים אשר להם המיומנות בהזרקת הסיליקון הרפואי הטהור בטכניקה הנכונה והבטוחה ובכך לאפשר למטופליהם את הפיתרון האסתטי והמוצלח ביותר למילוי הצלקות, להשטחתן ולמראה פנים אחיד וחלק.

מיכשור הלייזר

היזהרו ממי שמציע לכם טיפול בלייזר כטיפול עיקרי להעלמת צלקות וחטטי אקנה. ישנו מגוון רחב של מכשירי לייזר ואנרגיות אור למיניהן.

רוב מכשירי הלייזר הקיימים בעולם מתבססים על קרני אור, הם טובים ואפקטיביים לטיפולים רפואיים אחרים (לטיפול בנימים, הסרת שיער, פיגמנטציה וכו'). בין מכשירי הלייזר קיימים מספר קטן מאוד של מכשירים אשר באמת אפקטיביים להעדנת והשטחת צלקות, אשר נמצאים במספר קליניקות מצומצם מאוד אך ברוב המקרים אינם נותנים מענה הולם לטיפול בצלקות ובחטטים.

אצלנו בקליניקה לדוגמא, משמש מכשיר הלייזר מהסוג הנ"ל כטיפול משלים בלבד ולמיקסום התוצאות, במידת הצורך ואינו יכול לעמוד לבדו כטיפול יחיד לעור מצולק.

מה גם, אינו מספק תוצאות איכותיות ומשמעותיות מספיק כטיפול יחיד, אך בהחלט יכול לסייע במסגרת תמהיל טיפולים המותאם אישית לכל מטופל ומטופלת.

המסת הצלקות

במקרים מסוימים, קשים יותר, לקבלת תוצאות אופטימליות ניתן להמיס את הצלקות העקשניות יותר ע"י הזרקת מספר חומרים בריכוזים שונים אל תוך הצלקת ובכך מוסיפה לעידון והשטחת הצלקות. שיטה זו פופולארית יותר בארה"ב ואילו בישראל ספורים הם הרופאים העושים שימוש בשיטה זו.

מדוע חייבים להתאים את הטיפולים באופן אישי לכל מטופל תוך שילוב בין מספר טיפולים


צלקות וחטטי אקנה הם עניין מאד אינדיבידואלי ויכולים להיות עמוקים יותר או פחות, על גבי שטח נרחב יותר או פחות ובקוטר שונה. גם למטופלים עצמם יש סוג עור שונה, גוון עור שונה ומאפיינים אישיים שמשפיעים על התוצאה הסופית של הטיפול. לכן, כל טיפול צריך להיות מותאם במדויק למטופל ולסוג הצלקות אשר על פניו. לרוב, סוג אחד בלבד של טיפול לא יתן מענה מלא לצלקות ויהיה צורך לשפר עוד יותר את התוצאות באמצעות שילוב בין מספר טיפולים. אבל, כאמור, כל מקרה לגופו ויש לאבחן באופן אישי, במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר ובהתחשב במאפיינים האישיים כל של מטופל ומטופלת.

השטחת צלקות וחטטי אקנה – טיפול משנה חיים!

אחרי יותר מ 20 שנות ניסיון בהשטחת צלקות וחטטי אקנה נוכל לקבוע באופן חד משמעי כי מדובר בפגם אסתטי קשה, בעל השלכות פסיכולוגיות ותפקודיות אשר חורגות הרבה מעבר לפן האסתטי הנקודתי. הטיפול היעיל עם שיפור משמעותי למראה פנים חלק ואחיד הוא עניין משנה חיים, לא פחות.

במיוחד בטיפול רגיש כל כך כמו השטחת צלקות וחטטי אקנה, קריטי לקבל את כל המידע הנכון, המלא והעדכני, על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות ולראות את התוצאות שחולמים עליהן.

לכן, מומלץ למטופלים ולמטופלות, לחקור, להקשות ולבדוק אילו טיפולים הם באמת היעילים ביותר היום, איזה טיפול יספק את התוצאות ארוכות הטווח ביותר, מה הם הסיכונים ותופאות הלוואי של כל טיפול ומה יתרונותיו.
רק כשכל המידע נגיש וזמין אפשר לקבל החלטה חכמה ובעיקר – כזו שמתאימה למטופל או למטופלת.

מאמרים נוספים: 

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: