סימני מתיחה בגוף

סימני מתיחה הם פגם אסתטי המאופיין בקרעים פנימיים בשכבת הדרמיס. בבסיסם עומדים שינויים דרסטיים במשקל הגוף ובריכוזי ההורמונים המופרשים בתוכו. שילובם יחד מאיץ את הופעת הסימנים העשויים לצוץ כבר בגיל ההתבגרות ולהתלוות לאדם ביתר שלבי החיים.
בקליניקה של ד"ר איימס תמצאו מענה איכותי לטשטוש סימני המתיחה באמצעות סדרת טיפולים מתקדמת המותאמת אישית.

סימני מתיחה- על הכוונת

סימני מתיחה שכיחים בקרב קבוצות שונות באוכלוסייה, בהן:
  • החווים שינויי משקל קיצוניים - תהליך ההרזיה הדרסטי מותיר שכבת עור עודפת, וההשמנה החוזרת מותחת את העור בשנית . התוצאה - סימני מתיחה.
  • אוכלוסייה מבוגרת - ירידה בקצב ייצור הקולגן והאלסטין הינם חלק טבעי מתהליך הזדקנות העור. בתהליך, העור עלול לאבד מגמישותו ולהיעשות רפוי במיוחד עד כדי הופעת סימני מתיחה.
  • נשים בהיריון או לאחר לידה - הפרשה מוגברת של הורמונים סטרואידים (רילקסין ואסטרוגן) ועלייה מהותית במשקל מתורגמים להופעת קרעים על פני העור, בד"כ בשליש האחרון להריון. הופעתם מתמקדת באזור הבטן, החזה, המותניים, הירכיים והישבן. קרעים אלו באים לידי ביטוי בתור פסים בגווני אדום או סגול ודועכים בהדרגתיות עד כדי הותרת צלקות או קרעים בהירים הנותרים גם הרבה לאחר ההיריון.

טשטוש סימני מתיחה בשיטת ד"ר איימס

בתום אבחון מרקם העור וחומרת סימני המתיחה וצבעם, נקבעת סדרת טיפולים אינדיבידואלית. קשת הטיפולים המוצעת כוללת:

לייזר
טיפול לייזר נקודתי, יעיל וממוקד לטשטוש סימני המתיחה ושיפור דרמטי במראה העור. הפרוצדורה מתבססת על הסרת שכבת עור דקה סביב סימן המתיחה ע"י קרן אור, עד לכדי טשטוש הרקמה המצולקת.
הלייזר החדשני והבטיחותי המיושם בקליניקה, חוסך מהמטופל את צריבת העור או הסרתו בשל ניצולן היעיל של קרני  UV . אלו משבשות את הקשרים המולקולאריים ברקמת העור וגורמים להתפרקותה בתהליך המכונה "שיוף".

סדרת הטיפולים כוללת: לפחות 5 טיפולים.  לשימור התוצאות- מומלץ לבצע סדרת טיפולים נוספת לאחר תקופה.

התוצאה: התהוות רקמת עור חדשה ובריאה וטשטוש ניכר בסימני המתיחה. החזרה לשגרה מידית!

אוזונותרפיה
הזרקת גז אוזון (O3) שעם חדירתו לרקמות העור והשומן העמוקות, מתפרק לחמצן רפואי טהור (O2)  ומולקולת חמצן נוספת ( O1) מאוד פעילה המשפרת את צבע העור, מרקמו, חיוניותו ויוצרת אפקט של מתיחה והרמה עדינה.  

סדרת הטיפולים כוללת: 8-12 טיפולים במרווחים של שבוע בין טיפול לטיפול. לשימור התוצאה מומלץ לחזור על הטיפול פעם נוספת או פעמיים במהלך השנה.

התוצאה: החדרת לחויות לשכבות העור העמוקות ועידוד ייצור קולגן ואלסטין להקניית מראה עור מוצק, מתוח ובעל גוון אחיד. הגברת מטבוליזם תאי הרקמה והעברת החמצן בדם (עד כ-פי 10!).

בשילוב: הזרקת ממיסי שומן על בסיס תוצר פוספטידיל כולין ו/או שילוב טכנולוגיות שונות- גלי רדיו, אולטרה סאונד, אינפרה אדום, שדה מגנטי ולייזרים עם אורכי גל שונים.

למידע נוסף אודות סוגי טיפולים לסימני מתיחה

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: