אוזונותרפיה - הזרקת גז אוזון (O3)

אוזונותרפיה הינה שיטה רפואית חדשנית בה נעשה שימוש בתערובת גזים (O2)  ו-(O1) והזרקתם אל שכבות העור העמוקות ולמצבורי השומן.
הזרקת גז אוזון מעלה את ריכוזיות החמצן בדם, ממריצה תהליכי התחמצנות של פחמימות, שומנים וחלבונים.
אוזונותרפיה משפרת את שחרור החמצן מההמוגלובין לרקמות, מנקה רעלים וּמשפרת פי עשרה את יכולתן של כדוריות הדם האדומות להוביל חמצן לרקמות. בנוסף, היא מקטינה את רמות הסטרס האוקסידטיבי וּמעודדת פעילות של מערכות נוגדות חמצון.


חלקיקים הנקראים אוזונידים, הנוצרים עקב פירוקן של חומצות שומן בלתי רוויות על ידי מולקולות גז אוזון, גורמים לשינויים פונקציונאליים בקרום התא, מגבירים פעילות אנזימטית וּמשפרים תהליכים מטבוֹליים.
לאוזונותרפיה אפקט אנטי דלקתי  בקטריצידי ופונגיצידי ובכך הוא תורם לחיזוק מערכת החיסון, מזרז הגלדה של פצעים, גורם להחלשת והפחתת תחושת גרד ומפרק שומנים.

חיטוב והצרת היקפי הגוף

שימושו של גז אוזון בענף הרפואה האסתטית הינה מוכחת. אחד מהשימושים הבולטים של גז אוזון  הינו בהמסת שומן וצלוליט בכל האזורים (פנים, סנטר, צוואר, זרועות, מותניים, בטן, ירכיים, ברכיים ועוד).
הזרקת גז אוזון אל שכבות העור העמוקות, מפרקת את השומן וגורמת למתיחה של רקמת העור. אך לא די בכך- הגרסה המהפכנית והבלעדית לחיטוב והצרת היקפי הגוף משלבת 3 שיטות- גז אוזון הינה שיטה אחת מבין הטריאדה, אך בנוסף, ישנו שימוש בהזרקת חומרים ממיסי שומן על-בסיס תוצר פוסטפטידיל- כולין, בתרכובת של חומרים נוספים, המסייעים בהמסת מצבורי שומן עיקשים. תרכובת זו מוחדרת באופן ממוקד אל רקמות השומן באמצעות הזרקות זעירות באזור המיועד. בטכניקה זו, תא השומן הופך מליפופילי להידרופילי (מימי) ובכך השומן מתפרק ומתנקז דרך מערכת השתן. לשם מקסום התוצאות נעשה שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם ביותר המשלב גלי-רדיו (Bi-Polar RF),אולטרא סאונד ולייזר. טכנולוגיה ייחודית זו יוצרת חימום ישיר של האזור המטופל תוך עיסוי עמוק, פעולה המגבירה את קצב חילוף החומרים והניקוז הלימפטי ויוצרת הפחתה והתכווצות של תאי השומן. בנוסף, שימוש בטכנולוגיה זו מבטיח שיפור ניכר ברפיון העור, אלסטיות העור,מתיחתו ומיצוקו. רק ע"י שילוב שלוש השיטות ניתן להגיע לתוצאות אופטימאליות!

מיצוק ומתיחת הצוואר וקו-הלסת

מתיחת צוואר ללא ניתוח הינו מושג שלא היה קיים ברפואה האסתטית- עד לפיתוח שיטה מהפכנית זו.
בנוסף ליעילותו של טיפול גז אוזון בהצרת היקפים וחיטוב הגוף, הטיפול נמצא יעיל ואפקטיבי במיוחד גם למיצוק, מתיחה והידוק הצוואר והדגשת קו-הלסת. באמצעות הטריאדה המדוברת, עור הצוואר מורם וטקסטורת העור הופכת חלקה ומתוחה יותר ובכך נמנע הצורך בטיפול כירורגי פולשני החובה בתוכו סיכונים רבים.

שימושים נוספים בטיפולי הזרקת גז האוזון (O3)

ישנו מגוון שימושים אסתטיים בהזרקת גז אוזון (O3):
• החדרתו לרקמות העור העמוקות מחזירה לחות ומעניקה מרקם עור זוהר וחיוני.
• האוזון מעודד יצירת קולגן ואלסטין הגורמים למתיחה ומיצוק העור בכללותו.
• הזרקת גז אוזון מסייעת באיזון העור על גווניו ונמצאה יעילה כטיפול בהסמקת יתר.
• אפקטיביות ניכרת  בשיפור  סימני מתיחה (סטריאות) לאחר לידות או ירידה במשקל.
• הטיפול באוזון מסייע בהחלמת והתחדשות העור לאחר פרוצדורות פלסטיות אסתטיות ומהווה טיפול משלים לפילינג.
• הוכח, כי הטיפול באמצעות גז אוזון מסייע לשיפור  מצב הרוח וההרגשה הכללית.

הזרקת גז אוזון על כל שימושיה, מתבצעת כסדרה של בין 8 לכ-12 טיפולים במרווחים של 7 עד-14 יום בין טיפול לטיפול.
לשימור התוצאה מומלץ לבצע טיפולי תחזוקה במהלך השנה.

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: