סיליקון רפואי טהור – כל האמת על הטיפול האסתטי שעומד לכבוש את 2018

סיליקון רפואי טהור נחשב לחומר מילוי מהטובים בעולם. החומר דמוי ג'ל, שקוף, סטרילי והיפו-אלרגני משמש לשיפור והצערת מראה הפנים והעור ע"י רופאים בעלי מיומנות בהזרקתו.

השינוי הנראה לעין במקום ההזרקה נראה לרוב לאחר ההזרקה השלישית. את תוצאת הטיפול הסופית והאולטימטיבית ניתן לראות לעיתים לאחר כשנה עד שנתיים מתום הטיפול האחרון והסופי וזאת בשל הפעילות הפיברובלאסטית המתמשכת בגופינו, דבר המצריך סבלנות רבה מצד הרופא והמטופל.

משך ההשפעה של הסיליקון הרפואי הטהור המוזרק הוא הארוך ביותר מכל חומרי המילוי הקיימים כיום בעולם! הסיליקון הטהור מוגדר כחומר קבוע-לצמיתות אולם עקב המשך ההזדקנות הטבעית של עור הפנים, רפיון העור ודלדול השומן, הרקמות והשרירים, הננו נוהגים לומר כי השפעת הזרקת הסיליקון הרפואי הינה בין 5 ל כ 20 שנים ולעיתים אף ליותר.

לפגישת ייעוץ חינם

מה חשוב לדעת על הזרקת סיליקון רפואי טהור?

1. מעט מאד רופאים בארץ יודעים כיצד להזריק אותו.

במשך שנים סבל הסיליקון הרפואי הטהור מיחסי ציבור גרועים, בשל מגוון סיבות. חוסר ידע, חוסר מיומנות של רופאים, שימוש בחומרים נחותים ובסיליקון שאינו סיליקון רפואי טהור ועוד. למעשה, הסיליקון הרפואי הטהור הוא חומר בעל דרגת ניקיון גבוהה, סטרילי ביותר, מאושר להזרקה לצרכים קוסמטיים ע"י משרד הבריאות הישראלי וה-.F.D.A  האמריקני ומשמש בעולם הרפואה במגוון פרוצדורות.

2. הוא רק מגרה את הרקמות לייצר קולגן באופן טבעי

שיטת ההזרקה המקובלת כיום מתייחסת לסיליקון כאל חומר גירוי ולא כאל חומר מילוי, טכניקה שמאחוריה עומד ניסיון קליני של למעלה מ-50 שנים בארה"ב. טכניקת ה"מיקרו טיפה", הינה הבטוחה והיעילה ביותר להזרקת סיליקון רפואי טהור לצרכים קוסמטיים, כך שהיא מעוררת את התאים הפיברובלסטיים שבגופנו לייצר מעטפת טבעית של קולגן והיא זו שיוצרת את הנפח ואת המילוי.

3. מדובר בתהליך

ביצוע ההזרקה אורך זמן קצר, אך יש לערוך בין חמישה לשמונה טיפולים במרווח זמן של מספר שבועות עד מספר חודשים. 

חשוב לציין כי ד"ר איימס הינו מהרופאים הבודדים במדינה המבוטחים על ידי משרד הבריאות ומדנס להזרקת סיליקון רפואי טהור לצרכים אסתטיים.

ישנם מס' כללי ברזל בהזרקת סיליקון :


• על ההזרקה להתבצע בטכניקת ה"מיקרו טיפה" ולשמש כגירוי ולא כמילוי.

• על הרופא המטפל להיות בעל הניסיון, הידע, המיומנות והדיוק בטיפול בטכניקה זו ושברשותו כיסוי ביטוחי מתאים.

• הסיליקון חייב להיות מסוג רפואי טהור וּמהזן המשובח ביותר.

• הסיליקון הרפואי הטהור מוזרק אך ורק לאזורים אנטומיים מסוימים וּבמינונים מבוקרים.

אילו טיפולים ניתן לבצע בעזרת סיליקון רפואי טהור?

עיצוב ועיבוי השפתיים

סיליקון רפואי טהור הוא פיתרון מושלם לכל מי שמבקשת לעבות את השפתיים ולעצב אותן במראה טבעי. הזרקת המיקרו-טיפה מבטיחה שימוש בכמויות מזעריות של חומר, כשהגוף עושה בעצמו את יתר העבודה. העובדה כי הטיפול לא מתרחש בפעם אחת, אלא במספר טיפולים מדורגים, מאפשרת שליטה מלאה על התוצאה והיתרון הגדול – מדובר בטיפול ארוך טווח במיוחד שאין צורך לחדש אותו מדי מספר חודשים.

מילוי קמטים וקמטוטים

הזרקה מיומנת של סיליקון רפואי טהור מספקת פיתרון ארוך-טווח למילוי קמטים ומאפשר להגיע למראה צעיר שנשאר לאורך שנים ארוכות ומתאימה לכל סוגי הקמטים, ביניהם לקמטים בצידי הפה, לקמטים בצידי העיניים, לקמטוטי הארנב על גשר האף ולקמטי המקבילים בין הגבות. בין אם מדובר בקמטים עמוקים או בקמטוטים, הסיליקון הרפואי הטהור מעודד את הגוף לייצר סביבו מעטפת קולגן טבעית, כך שהשימוש בחומר הינו מזערי והתוצאה המתקבלת טבעית במיוחד. 

עיצוב לחיים ומילוי שקעים שאיבדו מנפחם

עם הגיל, מתרחשת הידלדלות רקמת השומן המלווה בירידה בקצב ייצור הקולגן והאלסטין האחראים על גמישות העור ומיצוקו. התוצאה היא שקיעה של הלחיים ומראה מבוגר, עייף ונפול. הפיתרון האסתטי להחזרת הנפח ללחיים הוא שימוש בחומרי מילוי. סיליקון רפואי טהור מספק פיתרון מוצלח במיוחד למראה טבעי עם בונוס נוסף: מראה צעיר לאורך שנים. גם כאן, לסיליקון הרפואי הטהור יתרון בשל השימוש בכמויות זעירות של חומר אשר מגרה את הגוף לייצר מעטפת קולגן ומאפשר לבנות את הנפח הרצוי מטיפול לטיפול, כך שהשליטה בתוצאה המתקבלת היא מקסימלית ומבטיחה מראה טבעי ונחשק.

השטחה לחטטי אקנה, להצטלקויות וּלתהליכים דגנרטיביים שונים.

סיליקון רפואי טהור הוא פיתרון נפלא כשעולה הצורך לקבל מרקם עור שטוח וחלק. השימוש בסיליקון הרפואי מאפשר למלא איזורים בהם העור שקוע, כמו לדוגמא בחטטי אקנה או בצורות הצטלקות אחרות. התוצאה המתקבלת טבעית מאד והעובדה כי מדובר בחומר מילוי ארוך טווח במיוחד מאפשרת למטופלים לחזור לשגרת חייהם וליהנות מעור חלק ואחיד למשך שנים ארוכות. 

למידע נוסף על טיפולים אסתטיים בסיליקון רפואי טהור לחצו כאן:  03-7441888

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: