בעיות אסתטיקה

שיעור יתר
שיעור יתר (  Hirsutism) היא תופעה המאופיינת בצמיחת שיער באזורים המזוהים בעיקר עם התבגרות מינית זכרית. מכאן שמוקדי הבעיה הם אזור הסנטר, הלחיים, האוזניים, הגב, החזה, מעלה השפה העליונה, הבטן התחתונה, הישבן והגפיים. הירוסטיזם בקרב גברים מהווה בעיה אסתטית בלבד, בעוד שהופעתה בקרב נשים עלולה להעיד על בעיה הורמונלית מהותית. כך או כך, לא ניתן לבטל את השפעותיה על גברים ונשים כאחד, כמו החשש מלבוש קצר בימות הקיץ, הביקור התכוף אצל הקוסמטיקאית, אלפי התכשירים והטיפולים הכושלים וכמובן, הפגיעה בביטחון העצמי.
הודות לסדרת טיפולים מהירה וחדשנית פרי פיתוחו של ד"ר איימס, תוכלו ליהנות מעור חלק, נטול זיפים או כוויות חום.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

בעיות עור
העור הינו מעטפת מתוחכמת המהווה בסיס לאסתטיקת הגוף ויופיו. מעצם היותו המחיצה המגנה על פנים הגוף מפני הסביבה החיצונית, במשך 24 שעות ביממה, הרי שמדובר "בכרטיס ביקור" אמין  ומדויק. נתוניו מושפעים מגורמים סביבתיים דוגמת חיידקים, עשן, לכלוך, קרינת השמש, פגיעות פיזיות ותנאי מזג אויר שונים, לצד גורמים פנימיים כמו חוסר איזון במערכות הגוף השונות, גנטיקה, תורשה, גיל, חולי, שינויים הורמונליים ותגובות לטיפול תרופתי.
גורמים אלו מתורגמים למכלול שלם של בעיות עור המצריכות טיפול מקצועי.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

אסתטיקת אוזניים
האוזניים אמנם אינן מהאיברים המרכזיים ביותר בפנים ועבור נשים רבות השיער אפילו מסתיר אותן. אך למרות זאת, פגמים אסתטיים שונים ותהליכי הזדקנות טבעיים המשפיעים על האוזניים, בהחלט גורמים לשינוי במראה הכולל של הפנים. כך שאם את חשה לא בנוח לגבי האוזניים שלך ומרגישה צורך לתקן פגמים אסתטיים שונים בהן, את יכולה לדעת שאת בחברה טובה וכי נשים רבות חוות תחושות דומות. בקליניקה של ד"ר אריק איימס אנו מסייעים לאינספור נשים במגוון טיפולים אסתטיים מתקדמים ומותאמים אישית, כולל בתיקון פגמים אסתטיים באוזניים והחזרת המראה הצעיר שלהן.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

אסתטיקת פנים
פנים נאות מקיימות הרמוניה בין כל איבר ואיבר המצוי בהן. לעתים כדי ליצור את אותה הרמוניה או שימור הקיים, יש צורך בהתערבות אסתטית מקצועית. הסיבות לכך נעוצות בתופעות הגיל הטבעיות של רפיון הרצועות התומכות, שינויים גרמיים וירידה בטונוס שרירי הפנים והשומן התת עורי.
לבעיות אלו נלווית גם רשימה ארוכה של דפורמציות מולדות ונרכשות שיחד מותירים מראה פנים אסימטרי, שמוט ומבוגר למראה.
בקליניקה של ד"ר איימס ניתן לשפר את המראה של כל חלק וחלק בפנים!
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

אסתטיקת פלג גוף עליון
פלג גוף עליון ניתן לעיצוב וחיטוב ע"י תזונה נכונה והתעמלות. יחד עם זאת, חלים באזור זה אינספור תהליכים שאינם פרי שליטתנו כמו עודפי עור וסימני המתיחה שנותרו לאחר הדיאטה, שיעור יתר, צניחת רקמות הצוואר והצטברות שומן באזורים שונים.
הפתרון אינו טמון בהסתרת האזורים הבעייתיים – אלא טיפול בהם.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

סנטר כפול
סנטר כפול, או פימה, מהווה בעיה אסתטית שמקורה בתורשה, השמנה כללית ותהליכים דגנרטיביים באזור הפנים והצוואר. גורמים אלו מתורגמים לטשטוש קו הלסת התחתונה והצטברות שומן תחתיה. כידוע, קו לסת מודגש ועור הדוק הם הבסיס למראה רענן וצעיר בקרב נשים, גברים, צעירים ומבוגרים. מכאן שגילו הצעיר של האדם, כמו גם מראהו הנאה, מאבדים מקסמם בעת הופעת הגורם המבגר בפניהם. כיום, קיימות אינספור שיטות לטיפול בתופעה אך יש לזכור כי סילוק מצבורי השומן לבד אינו מספק כשנותרת רקמת עור עודפת.
בקליניקה של ד"ר איימס תוכלו להפחית עשור מהמראה הכללי ע"י השבת מראה צוואר הברבור וקו הלסת המחוטב.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

שומות, יבלות ונגעי עור
המושג נגעי עור כולל בתוכו עולם שלם של בעיות אסתטיות שלעתים אף מתורגמות לסיכון בריאותי ממשי. נגעים אלו יכולים להזדקר על פני העור כשומה בולטת, להצטבר תחתיו בצורה של ציסטה או להיטמע בצורה שטחית על פניו כמו הנמשים המעטרים את הגוף. הודות לפיתוחים בעולם הדרמטולוגיה, מלאכת ההסרה הפכה לקלה, מהירה ונטולת כל כאב או סיבוכים. זאת כמובן כתלות בגורם המטפל והפרוצדורות המיושמות.
בקליניקה של ד"ר איימס מוסרים שומות, יבלות, נגעי עור ונגעי עור טרום סרטניים במגוון פרוצדורות חדשניות המותירות את הכירורגיה, התפרים והכאב מחוץ לתמונה!
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

אסימטריה בגוף ובפנים
אסימטריה בגוף הינה תולדה של גנטיקה, תהליכי התפתחות לקויים, בעיות תפקודיות בעצבים ואף פרוצדורות כושלות. בהגדרתן של פרוצדורות אלו נמנים אינספור ניתוחים והזרקות שלא בוצעו כהלכה והותירו אחריהם צלקות , דלקות, גושים ,גבשושיות וחוסר פרופורציה משווע.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

סימני מתיחה בגוף
סימני מתיחה הם פגם אסתטי המאופיין בקרעים פנימיים בשכבת הדרמיס. בבסיסם עומדים שינויים דרסטיים במשקל הגוף ובריכוזי ההורמונים המופרשים בתוכו. שילובם יחד מאיץ את הופעת הסימנים העשויים לצוץ כבר בגיל ההתבגרות ולהתלוות לאדם ביתר שלבי החיים.
בקליניקה של ד"ר איימס תמצאו מענה איכותי לטשטוש סימני המתיחה באמצעות סדרת טיפולים מתקדמת המותאמת אישית.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

צלקות וקעקועים
השוק מציע אינספור שיטות להסרת קעקועים וצלקות, שלא רק שאינן עובדות אלא אף עלולות להותיר אחריהן עור מצולק, רגיש ודואב במיוחד. בקליניקה של ד"ר איימס תוכלו להימנע מכל תופעת הלוואי וליהנות מטיפול הסרה מבוקר, מדוייק ויעיל, המצמצם את זמני ההחלמה. זאת באמצעות אפליקציית ה- Roller Pixel  המיושמת בקליניקה, ומבצעת פילינג אבלטיבי של העור עם אורך גל של 2940 ננומטר.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

אסתטיקת שפתיים
לד"ר איימס ניסיון רב שנים בטיפולי מילוי, עיבוי ועיצוב שפתיים, זאת תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בשוק ובדגש על מראה טבעי ויישום טכניקות לא ניתוחיות. עם ד"ר איימס את יכולה באמת לקבל את השפתיים שתמיד רצית, בהתאמה מושלמת לפנים שלך.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

נקודות חן
לעתים הכינוי הנלווה לשומות המפארות את גופנו רחוק מלעמוד במבחן המציאות. במיוחד כשמדובר בנקודות העלולות להתרבות, לחרוג מגבולותיהן, לקיים אסימטריה וקומבינציות צבעים משונות, או פשוט להיווצר בפינות לא קונבנציונאליות. אם הנקודה לא כל כך חיננית, כדאי לבוא לאבחון, ייעוץ וטיפול בקליניקה המומחית בתחום הרפואה האסתטית והדרמטולוגיה הקוסמטית- הקליניקה של ד"ר איימס.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

הצטברות שומן וצלוליט
דיאטה וספורט מסייעים בצמצום היקפה של שכבת השומן הממוקמת מעל רקמת השריר, אך מה בדבר השומן המצוי ברקמות העמוקות יותר? על שאלה זו  לשיטות הקונבנציונאליות אין מענה אפקטיבי. אותה הצטברות שומן תת- עורי המסרבת "להתפנות" מהגוף נקראת צלוליט.
הצלוליט מתרכז באופן נקודתי באזור הירכיים, הישבן, הבטן, הזרועות והמותניים, ומהווה בעיה אסתטית.
כדי להפטר מהמראה  הגבשושי וממצבורי השומן העודף והצלוליט, ד"ר איימס פיתח  טכניקה מהפכנית לחיטוב הגוף והצרת היקפיו על בסיס שילובם של מיטב הטכניקות והמכשור המתקדמים ביותר הקיימים.
לפרטים נוספים וסוגי טיפול..

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
לייעוץ חינם ופרטים נוספים מלאו פרטיכם כאן: